Skocz do zawartości
Nerwica.com

dzień dobry


estella

Rekomendowane odpowiedzi

Wpisałam w googlach (a gdzież indziej) hasło "psychologia forum" i na pierwszym miejscu wyskoczył mi adres tej strony. Tak od końca mogę zacząć opowiadanie o mojej przygodzie z najtrudniejszą dziedziną życia, pełną abstrakcyjnych pojęć, których, jak pewnie duża część Was, nie zdążyłam jeszcze zrozumieć i pewnie nigdy nie zrozumiem do końca, pełną zawirowań, emocji, pytań, odpowiedzi...

Wiem z doświadczenia, że to bardzo trudne wejść w swoje wnętrze i zazwyczaj jest potrzebny kubeł zimnej wody wylany na rozgrzaną słońcem głowę, żeby spróbować. Jestem w okresie, kiedy człowiek określa swoje autorytety, szuka wartości, przyjaciół, zainteresowań takich na całe życie.

Liczę, że znajdę tutaj otwartych ludzi, bo najłatwiej jest wygadać się i poszukać odpowiedzi u kogoś, kto nie będą cię osądzać przez pryzmat tego jak wyglądasz, jakie masz marzenia, prawa, osiągnięcia.

Nie wgłębiałam się póki co w treści forum, ale jeśli dobrze trafiłam, powiedzcie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, nie jestem stalym uczestnikiem tego forum, wpadam raz na kilka miesiecy, dzis cos mnie natchnelo. W kazdym razie jeszcze raz witam i sluze pomoca :) Napisz, co cie gryzie, co cie gnebi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×