Skocz do zawartości
Nerwica.com

MIRZATEN/Pbudza/Usypia?


mariogangsta

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Mirzaten(Mirtastad) PObudza Was czy usypia?Ja kidyś brałem 1 tabl.30mg wieczorem i byłem niesamowicie pobudzony.Do tego stopnia ,że musiałem po tygodniu odstawić ten lek, bo miałem każdą nieprzespaną noc :!:

Ciekawe jak jest u osób ,które biorą ten lek bo z tego co piszecie to ja chyba byłem wyjątkiem... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wogóle jestem chyba ewenementem bo większość antydepresantów jakie brałem pobudzała mnie (i to bardzo mocno)

a z tego co ludzie tu piszą to Wszystkich zamulają... :?:

Najgorzej to było po asentrze, byłem jak po amfetaminie(przechodziłem całą noc od kuchni do pokoju(chodziaż tabletkę zażywałem rano).Nie było mowy nawet o leżeniu(nie byłem w stanie sie położyć).Czułem jak by wybuchł we mnie wulkan ,rozsadzała mnie energia(źrenice miałem tak wielkie jak 50-cio groszówki).

Naprwdę dziwna sprawa.Asentrę odstawiłem już po około2,3dniach.PO Mirzatenie przemęczyłem sie prawie tydzień.

Teraz biorę amitryptyline(50mg dziennie),sulpiryd(200mg dziennie),

elenium(ok.10 do 30mg dziennie,i na sen od kilku dni nitrazepam;wcześniej był estazolam).

Ale po 3 miesiącach takiej kuracji pierwszy raz od 4 lat czuję sie naprawdę świetnie.

Czy to zasługa amitryptyliny czy sulpirydu?Sam nie wiem.A Elenium stosuję doraźnie chociaż lekarz zalecił stała dawkę (2 do 3 razy po 10mg).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×