Skocz do zawartości
Nerwica.com

Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?


d65000

Rekomendowane odpowiedzi

jetodik, odnośnie Twojego pytania i zapodanego tekstu w linku .... w sumie się z nim zgadzam, ale :

 

Kobieta oczekuje, że mężczyzna będzie pełnił swoją rolę, to znaczy że będzie przewodnikiem w związku. Nie władcą, tylko przewodnikiem. Że zapewni kobiecie oparcie, poczucie bezpieczeństwa i delikatnie nakieruje związek na właściwe tory, jeśli coś jest nie tak. Kobieta ma inną, złożoną psychikę i czasami może się pogubić. Natomiast mężczyznę natura wyposażyła tak, że potrafi nie kierując się emocjami podjąć właściwą, przemyślaną decyzję. To on powinien kobiecie, kierującej się sercem wskazać czasem właściwy kierunek i konsekwencje działania pod wpływem emocji.

:lol::hide::evil::hide::lol: WTF ????
Kobieta wcale nie oczekuje, że mężczyzna spełni wszystkie jej zachcianki
Widziałam wywiad z mormonem, kótry miał chyba z 11 żon - na pytanie, w jaki sposób udaje mu sie zyc szcześliwie z tyloma kobietami, odpowiedział :

- to bardzo proste, każdą z nich traktuje jak królową - O-o

oto imho własciwa postawa :105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macieywwa, Czy ja wiem , od zawsze mi się podobali bruneci i to mi sie zmieniło , a druga opcja też ważna .. jak bierze leki to prawie normalna laską , bierz ją :)

 

Kestrel, wróciłam już do szarej łodzi , ale pomidory mogę Ci przez pocztę gołębiowa posłać :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- to bardzo proste, każdą z nich traktuje jak królową - O-o

oto imho własciwa postawa :105:

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/El%C5%BCbieta_Batory

Czworo torturowanych wspólników Elżbiety w zeznaniach podało liczbę ofiar od trzydziestu do sześćdziesięciu, ale piąty świadek ujawnił znaleziony w komodzie hrabiny rejestr zbrodni, wedle którego śmierć z rąk Elżbiety i jej sług poniosło sześćset pięćdziesiąt osób.

Innymi słowy - krew,dużooo krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bittersweet,

Widziałam wywiad z mormonem, kótry miał chyba z 11 żon - na pytanie, w jaki sposób udaje mu sie zyc szcześliwie z tyloma kobietami, odpowiedział :

- to bardzo proste, każdą z nich traktuje jak królową - O-o

oto imho własciwa postawa

 

nie wiem jak on dla nich znajduje czas :shock: temu, że jest szczęśliwy akurat się nie dziwie, ciekawe jak to wygląda z ich strony, jeśli są bi to pewnie też zadowolone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, ja Go nie znam z takiej strony to sie nie wypowiadam :roll:

Widocznie znasz go z drugiej strony, może od tyłu :mrgreen: zresztą o nieobecnych nie wypada się wypowiadać. Ale Buka to człowiek z innej planety, który nadaje na falach dostępnych tylko wybranym jednostkom niestety nie mi. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×