Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

kupmitrumne, mam z tym różnie ;) Ale od 2 lat w ogóle nie piję. Jedynie ostatni miesiąc trochę wina. Jak się skończy, to znowu nie będę nic piła

 

-- 8 mar 2014, o 22:51 --

 

Aranjani, kiedyś wilczur mojego byłego tak mnie zbudził, to myślałam, że atom zrzucili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, skąd ja to znam :mrgreen: ale najgorsze jest jak sie wladuje na lozko... chcesz np nogi wyciagnac a tu lipa... wtedy jest zaganianie z wyra i foch psa ktory ostentacyjnie wychodzi z sypialni ;)

 

magnolia84, hahaha :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, Moje jest chyba za wysokie , ciekawe czy da się wyłączyć :bezradny:

 

Aranjani, u mnie to wygląda tak , że jak ktoś go nie chce wpuścić pod kołdrę to idzie dalej , w końcu się ktos zlituje , ma trzy łóżka do wyboru .. :). tylko wiesz , mój nie śpi na małym skrawku , tylko się rozwala na pół łóżka ..

o takkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, on to pewnie robił specjalnie, bo nieraz okazywał zazdrość (jak widział, że chłopak mnie przytula albo siada obok, to warczał, próbował wepchnąć się między nas, a czasem lekko kąsał) i pewnie w ten sposób się mścił na mnie, ale i tak go uwielbiałam :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, A teraz tak na poważnie, wczoraj postanowiłem ze rezygnuje na pewien okres z kobiet. Tak jakby kobieta= powietrze. Bo one źle wpływają na moją psychikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, ja mam ciągle wysokie (odziedziczyłam to po ojcu :pirate: ), ale w pewnym okresie życia ono chyba po prostu "dorośleje", czy też zachowuje się jak utemperowany dziki zwierzak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, haha dobry cwaniak :mrgreen:

Nasze maja zakaz... ale w nocy czasami przychodza. Jedna, oczywiscie ta najwieksza tez uwala sie na polowie lozka :mrgreen:

 

 

magnolia84, psiaki potrafia byc zazdrosne;) Nasza wyżełka jest... i to o mnie ;) Gdybys widziala czasami jej mine jak sie do Davina przytulam... masakra :mrgreen: bo przeciez to jej pańcio :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o a to taka parówka starcza? bo takie właśnie mam w lodówce, spytam tylko mamy gdzie kupione i włala, ze 3 jakby się szybko ścierały i można grać w spokoju w komputer :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupmitrumne, uparta bestia :P nasze tez kombinuja jak moga ;) najlepsze jest jak sie kladzie jedna obok lozka bo wie ze nie moze na nie wejsc... to chociaz mordke polozy albo lapę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magnolia84, ja tez nie myslalamze moga takie byc;) Chociaz np moja przyjaciolka poznala faceta co mial TTB... urodzilo im sie dziecko i psiak zaczal myslec ze to dziecko jego i jego pana... kolezanka jak zostawala sama w domu nie mogla podejsc do lozeczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×