Skocz do zawartości
Nerwica.com

prosty mówi cześć


prosty

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

szukam miejsca w sieci, gdzie mógłbym zadać pytanie, znaleźć odpowiedź, trochę "pobłądzić" trochę się "naprostować"

Forum jest duże, liczę że znajdę coś dla siebie, odwiedzałem forum bez logowania, teraz przyszła pora powiedzieć Witajcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ,

Kordianko, coś w tym pewnie jest , ja jeszcze jestem mało wciągnięty w forum, na tyle na ile je poznałem to doceniam możliwość poznania wypowiedzi z głebi siebie- wiem że ta matnia może wciągnąć - ale cos mnie korci, może poznając innych bardziej zrozumiem siebie?

 

Mój nik miał mnie oddawać czyli że jestem- prosty- czy tak jest naprawde to lepiej nie to inni się wypowiedzą. Potrzebowałem nowego nik-a którego nigdy nie używałem i ten warunek spełnia, chciałem mieć możliwość swobodnej wypowiedzi. Na forach na których jestem za duzo o sobie powiedziałem informacji i mnie to teraz krępuje. Udział w tym forum ma mi dać możliwość wypowiedzenia swoich obaw, przemyśleń czy uczuć. Keram ?

 

Szatz- witaj,

 

3majcie się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć prosty. Miło Cię poznać.

 

Udział w tym forum ma mi dać możliwość wypowiedzenia swoich obaw, przemyśleń czy uczuć. Keram ?

To i więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mooni fajnie, że można porozmawiać bo tematów jest sporo, szczególnie że zdałem sobie sprawę że rozmowy realne mają czasem nie takie skutki jakbym chciał.

Teraz myślę, że powinienem wcześniej znaleźć się na tym forum.

Rozważałem jak się przedstawić, jaki dział wybrać do wpisania się?

Porozglądam się dłużej może mi się to samo "rozjaśni" może w Waszych postach znajdę odbicie własnych "spraw"- poczytam

bethi mi również jest miło,

 

Mam w sobie dużo wolnej przestrzeni dla siebie i innych - kiedyś tak bym nie napisał wstydził bym się przyznać do egoizmu

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj katie, Zimbabwe,:) :)

poznaje forum i Was wolniej niż myślałem, to co już widzę podobami się w sensie, że jest miejsce na takie spotkania na luzie, bez obawy o to jak będe zrozumiany. Forum jest naprawdę szerokie i bardzo dobrze bo mnie bardzo dużo daję gdy moge poznać Wasze problemy i przemyślenia, szkoda, że mimo chęci nie mogę pomóc.

To co moge zaoferować to życzliwość

do zobaczenia w postach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×