Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kej, mam nadzieję ze tu to....


maka7

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wsztstkim, mam zasobą załamanie nerwowe z którego pomału udało się pozbierać, a było to jakieś dwa ,trzy lata temu...

Jak wydawało mi się ze wychodzę na tz. prostą wszystko zaczeło się od nowa.

W styczniu zmieniłam pracę, miało być super"obiecanki cacanki" byle bym przeszła do nowej firmy - przeszłam nowy szef, stara śpiewka, koszmar.

Z poczatkiem lutego zostałam postawiona przed faktem natychmiastowej operacji kręgosłupa - jestem po, jest podobno dobrze, ale nadal nie jestem zbyt samodzielna - koszmar.

Dwa tygodnie po operacji człowiek z którym dziele swoje zycie, swoim postępowaniem zniszczył we mnie wiarę w człowieka, zniszczył wszystko w cowierzyła...

Mie daje rady, nie wiem jak sobie poradzić, nie wiem jak dalej żyć, potwornie się boję.....

Z rozpaczy popadam w totalną agreję i tak a kółko.

W czoraj dostała od lekarza xenax, nie wiem czy chcę się nim faszerowć, nie wiem czy to mnie nie ogłupi, a niechcę być "roslinę", boje sie takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć maka7. Miło Cię poznać. Sporo na raz się podziało co, może trzeba zwolnić :?: Poukładać powolutku po kolei... Ale przede wszystkim odnaleźć siebie - dosłownie :!:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×