Skocz do zawartości
Nerwica.com

czesc nie wiem czy dobrze trafilem ale musicie mi wybaczyc


Luna4U

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm od czego by tu zaczac ten stan trwa od kilku miesiecy. Za 2 dni stuknie mi 24 latqa fajnie?? Nie nie fajnie jestem dopiero na pierwszym rolu studiow a powinnienem juz je konczyc fuck. Mam prace i do tego w miare fajna jestem zwyklym robotnikiem ale akurat to lubie , ale od jakiegos czasu to jest dla mnie megameka , przychodze do pracy robie swoje udaje twardziela , smieje sie z glupich dowcipow mowie ze jest oki i wychodze a w srodku mnie mam ochote umrzec. TAK PO PROSTU UMRZEC!!! Niew moge juz patrzec na tą cala scieme tego co mnie otacza ITD.

Za dwa dni mialem sie oswiadczyc pewnej kobiecie w moim wieku ale niestety po co?? Po co miec faceta ktory zrobilby dla Ciebie wszystko i oddal Ci wlasne serce zebys mogla zyc skoro lepiej miec starszego goscia ktory jest ,,bardziej dojrzaly'' i pierd**i wszystko.

Fuck it!!!

Jest kolezanka w pracy jestem w niej zakochany po uszy od jakiegos czasu. Ale nie moge jej powiedziec co do niej czuje bo jest w w zwiazku z jakims Damiankiem jej miloscia a ja nie chce za zadna chole** zeby cierpiala przeze mnie , wiec milcze jak glaz bo wiem ze nie czuje do mnie czegos wiecej niz tylko kolezenstwa fuck!!!!

Fajnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze może to strasznie głupie, wierzę w to że bardzo cierpisz, ale Ty chyba cierpisz tak z własnej bezsilności i braku pewności siebie. moja rada jest taka- przede wszystkim zrób coś ze sobą. zainwestuj w siebie. zobaczysz jak dziewczyny bedą szaleć:))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×