Skocz do zawartości
Nerwica.com

Produkty ze Znakiem Miłości


milly93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dzisiaj przeglądając gazetę o wróżbach, natknęłam się na tą stronkę: http://swiadomosc-ziemi.org/

Można tam kupić różne produkty ze znakiem miłości, który ponoć objawił się jakiejś kobiecie w wizjach.

Zaciekawiły mnie opinie o naklejkach, takich jakby plastrach. Podobno naklejone na miejsca które bolą, potrafią pomóc nawet w ciągu jednego dnia. W opiniach jest również podane, że pomagają przy nerwicach lękowych.

Akurat miałam wolne pieniądze na koncie, więc zamówiłam jedną rolkę, jest na niej 500szt naklejek.

Koszt tego to 10zł + najtańsza przesyłka 8zł.

Wydaje się nieprawdopodobne, ale spróbuje, może pomoże.

Jak tylko przyjdzie paczka, zaczynam naklejanie.

Opis ze strony sklepu:

" Naklejki ze Znakiem Miłości działają jak uzdrawiające plastry zarówno dla człowieka, jak i zwierząt, roślin, przestrzeni, sytuacji. Można naklejać je na ubrania (z reguły odklejają się bez pozostawienia śladów), na ścianach, meblach, w miejscach pracy i w podroży (np. w samochodzie), na butelkach z wodą i lekarstwami, na żywności, tam gdzie poczujemy potrzebę i chcielibyśmy zaprosić Energię i Ducha Miłości do działania. Po prostu naklejajmy i obserwujemy, co się wydarza. Miłość zawsze czyni Dobro."

Stosował to ktoś? Jakie macie opinię co do tego?

Głupotę zrobiłam, że to kupiłam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milly93,

Głupotę zrobiłam, że to kupiłam?

Tak.

Rozumiem desperację, ale odchudzanie portfela nie pomoże ci na nerwicę.

Naprawdę wierzysz w takie czary?

Przykre jest, że ktoś zarabia pieniądze na naiwności ludzi i wykorzystuje ich cierpienie.

 

Zwróć towar jeśli jeszcze się da to zrobić, a jak nie, wtedy spokojnie możesz to wyrzucić. Chyba, że te plastry się chociaż na opatrunek nadają, ale takie z apteki są dużo tańsze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×