Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć :)


kwiatuszek_19

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

w końcu zdecydowałam sie założyć tu konto, chociaż w zasadzie przeglądam forum od bardzo długiego czasu :great: .

 

Mam 18 lat.

 

Nie wiem, czy to jest miejsce na swoją historię, więc znacznie ją skrócę. Właściwie to mój proces leczenia się skończył (brałam kwas walproinowy, byłam na obserwacji na dziecięcym oddziale szpitala psychiatrycznego, miałam długą terapię). Od mniej więcej roku "już ze mną dobrze" to znaczy nie mam żadnych aktów destrukcji, zachowań impulsywnych itd.

 

W każdym razie jest we mnie jeszcze sporo depresji, chociaż w zasadzie powinnam napisać "choroby afektywnej dwubiegunowej".

 

Nie wiem, czy macie podobnie, ale jak "zachorowałam" (w cudzysłowie, zapadanie na tę chorobę jest przecież procesem) strasznie jarałam się wszelką formą destrukcji. Miałam wtedy 14 lat, żadnych znajomych i swoje wymyślone życiowe historie. I dopiero niedawno postanowiłam uwierzyć, że prawda mnie wyzwoli i po prostu zacząć żyć bez depresji.

 

 

Trzymajcie za mnie kciuki, ja za Was trzymam :uklon: postaram się napisać wiecej w innym wątku :)

 

Pozdrowienia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×