Skocz do zawartości
Nerwica.com

kłucie w sercu


stx

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne tło nerwowe, ja już sobie dawno dałem na wstrzymanie z kłuciami w sercu, u mnie to normalna sprawa przy nerwicy. Nie masz się czym martwić.

 

P.S. Najdłużej mnie serce kłuło przez miesiąc bez przerwy, badania w normie, wręcz książkowo.

 

Przetestuj jak po wysiłku. Mnie na przykład pomaga, i to bardzo, zajechać się fizycznie, czyli opad na cyc 300 pompek w dawkach podzielonych. Możesz też przysiady ale to są mięśnie duże, lepiej zajeździć mniejsze na początek.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem, potas, magnez, przepraszam przeoczyłem ;) Tyle że suplementacja na niewiele się zdała, jedyne co mi pomogło to ww wysiłek fizyczny, ciężki, przeszło już za pierwszym razem :mrgreen: POLECAM

 

-- 26 maja 2013, 16:07 --

 

Byłbym zapomniał, kolejny dzień zakwasy mogą przypominać bóle serca, miej na to wywalone ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo ja brałem tez magnez przez nawet kilka miesięcy i nie bylo poprawy, ale spostrzegłem że te dawki magnezu to dla niemowlaka są. dlatego kiedyś kupiłem chelamag B6 forte i to mi troche pomogło. tam dawka przyswajalna to nie 5mg, tylko 250mg. także polecam spróbować bo ja niedługo też tak zrobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stx, Ale ja już nie mam kłuć w sercu, ruszam się regularnie, nie dość że to pozwala utrzymać formę, to jeszcze niesamowicie poprawia samopoczucie. Jestem normalnym wesołym szczęśliwym człowiekiem... Z Hipochondrią, i napadami paniki takimi że jasny ch... gwint ;) Ale to ma raczej związek z samotnością w moim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×