Skocz do zawartości
Nerwica.com

HOSTELE-WĄTEK ZBIORCZY.


Gość Monar

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że mam milion pomysłów na minutę, ale chcę coś skombinować.

Chciałabym zapytać, czy wiecie coś na temat takich hosteli?

Bo w Toruniu jest coś na Brzozowej 9 (hostel pewnie jest na innej ulicy, nie wiem, jak to jest) https://docs.google.com/viewer?a=v&q=cache:zmaSqJpsIGYJ:www.so.torun.pl/plik,135,wykaz-placowek-oferujacych-wsparcie-i-pomoc-dla-ofiar-przemocy-domowej-na-obszarze-wlasciwosci-sadu-rejonowego-w-toruniu.pdf+Hostel+dla+ofiar+przemocy+torun&hl=pl&gl=pl&pid=bl&srcid=ADGEESgUVaALuN1nYvRY_5Q24FqiHwgNQ6lewiUTQoI_8juw3AZaqR1PpbrwN5n0CRrPyDcwC9lTTdoWLjog2lmnCROOLXVny9PVT8To_bXi1r6L25SxFq5XjwfERJXKLdgKuM-rXDbn&sig=AHIEtbQkweh14st2TEhU4M9nLRU1lE3Qrw

I to jest bezpłatne i wgl. Ale mam pytanie: Na jak długo można się tam zatrzymać?

I kurcze to jest dla kobiet i dzieci.

Jak podejrzewam - ja się nie kwalifikuję.

 

-- 14 lis 2012, 06:02 --

 

Fajnie by było chociaż znaleźć schronienie do całej tej sprawy, bo niedługo zacznie się piekło i boję się, że matka coś zrobi mi. Czuję się zagrożona. Ona naprawdę do wielu rzeczy jest zdolna. Nawet do ojca startuje, choć wie, że jest silniejszy i dostanie od niego w pysk. :(

 

-- 14 lis 2012, 06:20 --

 

http://www.azyltorun.org.pl/zf.php

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, ale tu chodzi chyba o matki i ich dzieci :P

 

Chociaż czytałam na głównej stronie, że to ogólnie dla OFIAR PRZEMOCY, więc w sumie... Może mam szansę, kto wie...?

Muszę tam pojechać i się dowiedzieć. Zrobię to pewnie w następnym tygodniu. W końcu czegoś się dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, no dosłownie, że dla matek i ich dzieci, to nie ma napisane, ale tak się zdaje, wiesz...

Nie sądzę, by taka osoba jak ja, została tam przyjęta. Ale spróbuję, wybiorę się tam, a nuż... Może chociaż jakąś pomoc dostanę, może na jakąś chwilę chociaż. Choć jak wyjdę z domu, to już pewnie do niego nie będę miała po co wracać. A na studia będę potrzebować... A tata się obrazi. I nie wiadomo, jak to będzie. Jak mówiłam - nie chcę z deszczu pod rynnę.

Pójdę tam, może mi będą chcieli pomóc, może by mnie całkowicie przekonali do jakiegoś działania.

Zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vian, wiem. Ale teraz lepiej mieć nie będę, w domu. 2 pokoje na 4 osoby i psa. Pod zagrożeniem życia, bo matka, pod zagrożeniem gwałtu (choć nie wydaje mi się, by był do tego zdolny... no ale cpa, więc kto go tam wie) - brat. Się śmieję, że w łazience będę mieszkać. Więc czy to by było lepsze...? Wolałabym czasem nawet w jakiejś ruderze zamieszkać, byle nie z nimi. Rozejrzę się. Nic mi się nie stanie, jak pójdę i zapytam. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

szukam kobiety, która była lub jest ofiarą przemocy domowej (jako bohaterki reportażu). Współpraca nie wiąże się z żadną gratyfikacją materialną. Gwarantuję pełną anonimowość i podstawowe wsparcie psychologiczne. W grę wchodzą zaledwie trzy, cztery spotkania. Więcej informacji udzielę mejlowo: agata.szczerbiak[at]gmail.com. Zapraszam.

 

Agata Szczerbiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

szukam kobiety, która była lub jest ofiarą przemocy domowej (jako bohaterki reportażu). Współpraca nie wiąże się z żadną gratyfikacją materialną. Gwarantuję pełną anonimowość i podstawowe wsparcie psychologiczne. W grę wchodzą zaledwie trzy, cztery spotkania. Więcej informacji udzielę mejlowo: agata.szczerbiak[at]gmail.com. Zapraszam.

 

Agata Szczerbiak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może, jaki panuje tam regulamin i jak wygląda okres przebywania w tym miejscu? O kadrze psychoterapeutycznej póki co słyszałam dobre rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może, jaki panuje tam regulamin i jak wygląda okres przebywania w tym miejscu? O kadrze psychoterapeutycznej póki co słyszałam dobre rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...będę musiała to poważnie przemyśleć. Lekarka zaproponowała mi tę opcję zamiast idei wyprowadzania się do Wawy- zamieszkać w hostelu, zmienić szkołę bo nie jestem z Łodzi, etc. W kwietniu mam konsultację z dr Ubraniakiem. Stwierdzam jednak, że jest to połowicznie dobry pomysł dla takiej osoby jak ja- nie mogącej usiedzieć na tyłku, będącej ciągle w rozjazdach, nie lubiącej spędzać wieczorów i nocy w domu, będę czuła się w takim miejscu - badź nie bądź w pewnym sensie zakładzie zamkniętym - dosyć stłamszona i ograniczona, to tak a propos wyżej wymienionych przepustek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...będę musiała to poważnie przemyśleć. Lekarka zaproponowała mi tę opcję zamiast idei wyprowadzania się do Wawy- zamieszkać w hostelu, zmienić szkołę bo nie jestem z Łodzi, etc. W kwietniu mam konsultację z dr Ubraniakiem. Stwierdzam jednak, że jest to połowicznie dobry pomysł dla takiej osoby jak ja- nie mogącej usiedzieć na tyłku, będącej ciągle w rozjazdach, nie lubiącej spędzać wieczorów i nocy w domu, będę czuła się w takim miejscu - badź nie bądź w pewnym sensie zakładzie zamkniętym - dosyć stłamszona i ograniczona, to tak a propos wyżej wymienionych przepustek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie odnośnie Hostelu TPN Jedlicze pod Łodzią. Czy ktoś z Was może ma jakieś informacje odnośnie tego, jak wygląda taka terapia tam i przede wszystkim ile kosztuje, bo na stronie nie mogę znaleźć tego regulaminu i cennika, o którym piszą... Za wszelkie informację będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×