Skocz do zawartości
Nerwica.com

Do osób mających wyczucie w sprawach damsko-meskich(nie sex)


Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie największą głupota jest ciągłe molestowanie różnych tematów na GG czy poprzez SMS. Chcesz pogadać- zadzwoń, na pewno więcej się dowiesz niż poprzez stukanie w klawiaturę. Przez ciągłe atakowanie smsami dziewczyna może nie ma czasu poukładać sobie pewnych kwestii w głowie, porozmyślać, może trochę potęsknić ;)

Przez wklepywanie literek nie odgadniesz zachowania drugiej osoby, dzwoniąc przynajmniej po głosie będziesz mógł poznać czy jest coś nie tak..a jeśli jest to rozwiązujesz sprawę " na gorąco " .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wazne zebys pod pepkiem mial co innego w porzadku to nawet nie zauwazy tej blizny

 

Podczas wykonywania pewnej czynności może mieć ją na wysokości oczu więc na bank zobaczy :mrgreen:

 

Najwyżej powie, że to po wojnie w Wietnamie ;) Ja zawsze tak ściemniam z bliznami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wazne zebys pod pepkiem mial co innego w porzadku to nawet nie zauwazy tej blizny

 

Podczas wykonywania pewnej czynności może mieć ją na wysokości oczu więc na bank zobaczy :mrgreen:

 

Najwyżej powie, że to po wojnie w Wietnamie ;) Ja zawsze tak ściemniam z bliznami :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×