Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sposób na lepszy nastrój


julian1973

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! :smile:

Nastały pochmurne dni i mój nastrój coraz bardziej dołuje. :cry: W tym okresie zaczynam cierpieć na depresję sezonową, spowodowaną brakiem słońca. Co myślicie o fototerapii ( lampy antydepresyjne ) ? Jak polepszacie sobie nastrój w takie dni i generalnie na co dzień? Ja np. lubię oglądać dobre filmy, słuchać muzyki i gram na syntezatorze. Też czytam, najchętniej książki ambitne. Do tego dobre jedzonko i sex. Mam akwarium i lubię podziwiać rybki. Jest tylko jedno ale? Są dni, że nic mi się nie chce, a nawet jak się za to zabieram, to nie daje mi radości. Ciekawe, od czego to zależy? Też tak macie? Najchętniej wtedy śpię, ale trzeba iść do pracy, jak np. teraz na noc. To będzie trudny tydzień, bo nocki rozregulowują mnie psychicznie. W ciągu dnia będę senny i drażliwy, no i to totalne zniechęcenie i przygnębienie. Dobrze, że mam kochaną przyjaciółkę( partnerkę), z którą mogę na co dzień porozmawiać, bo bez rozmowy to byłbym smutny i pusty.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.. julian1973,

 

Ja osobiście uwielbiam w takie dni czytać książki to tak jakby ucieczka w fikcję.. Chyba to dobre określenie.. :smile:

 

Również duuuużo mojej ulubionej muzyki , bez tego nie potrafię funkcjonować.. :o

 

I najlepiej zająć się czymś co się lubi robić.. :D

 

Wiele wymieniłeś .. Masz czym się zająć .. :D

 

Z rozmową zgadzam się w 100%.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×