Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie


ruda22

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zarejestrowałam się już jakiś czas ale wcześniej jedynie przeglądałam forum. Dzisiaj chciałam się z wami przywitać i chyba zacznę się udzielać bo coraz gorzej ze mną. Jestem strasznie smutną, przygnębioną, nie zadowoloną z życia osobą. chociaż na pozór staram się przybierać maskę która mówi że wszystko jest ok mimo że w środku kołatają się przeróżne myśli.. Przede wszystkim dokucza mi okropna samotność, nie mam chłopaka, przyjaciół, co prawda jest pewna osoba z którą próbuję się zaprzyjaźnić, a raczej ona próbuje się przebić przez moje zobojętnienie na ludzi. Zobojętnienie wynikające z długotrwałej samotności. Samotności mimo że zawsze jakaś jedna osoba była obok. Jednak chyba z nikim nie potrafię szczerze porozmawiać. Mimo że chciała bym wyjść do ludzi zawsze wydaje mi się że jestem zbyt małomówna i zbyt ,,nie taka,, żeby zyskać czyjąś przyjaźń. Bardzo często nie potrafię odnaleźć się w danej sytuacji, nie wiem co mam w danym momencie powiedzieć, taka jakby pustka. Chciała bym to zwalczyć jednak nie potrafię dlatego zarejestrowałam się tutaj, aby móc chociaż przez internet z kimś porozmawiać. Jeżeli ktoś z was również jest samotny i nie ma do kogo buzi otworzyć to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×