Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Poznań] Poznań...okolice...


drań

Rekomendowane odpowiedzi

heimao, spokojnie, pod pręgierzem zawsze czekam mniej więcej przez 20 minut i przeważnie jestem ubrany na czarno. Jak chcesz to podam Tobie mój numer telefonu na priva i zawsze możesz do mnie zadzwonić jak będziesz gdzieś niedaleko :smile:

 

Dobrze. W takim razie poproszę ten numer. Na pewno się zjawię!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nonono :great:

A inni stali bywalcy z kolei: Terazed, garfield? Co Wy na to, przyjdziecie :?:

 

-- 21 paź 2012, 19:18 --

 

Zapowiadamy już kolejne spotkanie, widzę, że termin się sprawdził, chociaż wielka szkoda, że zabrakło nowych twarzy, które się zapowiadały.

 

Sobota, godzina 17:00, pręgierz na Starym Rynku. Ja będę oczywiście ubrany na czarno jak tylko uda mi się pozbierać z bluzy i spodni, sierść pewnego, białego kota :P

Szykuje się też wtedy wspólny zjazd z ludźmi z "N-ki", więc liczę, że będzie grubo, bardzo sympatycznie i licznie :mrgreen:

 

No i muszę to powiedzieć - lubię Was rybki i inne horoskopiki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kasiulec, zlot to za dużo powiedziane ale dzięki połączeniu dwóch grup będzie po prostu więcej ludzi. Ogólnie nie ma się co zastanawiać, tylko po prostu najlepiej przyjść i sprawdzić empirycznie ;)

"N-ka" to forum "Nieśmiałość". Dość dobrze się z tymi ludźmi znamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że zodiakalne rybki...? ; d a ja się właśnie z rybkami dobrze dogaduje. moja obecna przyjaciółka - osoba, w stosunku do której się przełamałam i opowiedziałam wszystkie smutki, i która nadal jest w pobliżu, co mi bardzo dużo daje, to rybcia właśnie :) a kiedyś kiedyś, też jedna osoba, którą miałam za przyjaciółkę, takoż rybcią była. Także rybki bardzo okej :)

 

Wizja dużej liczebności (+ jeszcze coś) mnie ciut zbija z pantałyku, no ale zobaczymy : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po uczciwym przemyśleniu, to nic nie jest właściwie. głupie, niefajne skojarzenia z tamtym forum, które po prostu wyolbrzymiam - bynajmniej nie ma to nic wspólnego z ludźmi z Poznania.

 

także... jeśli mi nic do soboty nie odbije to przyjde (ło matko ;d)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×