Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem co robić


Greeny20

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Mam 21 lat i mam poważna wade wzroku kiedys nosiłem okulary - 10 D w pażdzierniku 2010 odwarstwiła mi sie siatkówka OP w sierpniu 2011 miałem operacje wyrostka a ww wrzesniu tego samego roku odwarstwienie siatkówki OL i wykryli mi boreliozę która prawdopodobnie była przyczyna tego całego nieszcześcia. Niestety troche zapuxno i teraz bardzo słabo widze. Niepoznaje ludzi z odległosci kilku metrów czasem ktoś mówi cesc a ja sie zastanawiam czy do mnie albo podaje mi reke a ja niewiem kto. stydiowałem budownictwo ale wziołem rok chorobowego i teraz wróciłem na studia czuje że niedaje rady i niewiem co zrobic. Jak tak sie zastanawiam to nigdy niewiedziałem co chce w rzyciu robic a moje wybory były wzorowane na wyborach kolegów. Kolegów jakos mało teraz mam, nigdy niemiałem ich duzo ale teraz to juz totalnie z nikim sie niespotykam bo cos by mi sie nieudało i były by pytania o to że niewidze a ja niechce wszystkim mówic że jestem ślepy. Niewiem co zrobić ze swoim życiem po tym jak straciłem ostrość widzenia w drugim oku to najchetniej siedział bym w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×