Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica od 7 lat plus bolerioza z czestoskurczami zatokowymi


Ebolacocacola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od okolo 7 lat bkrykam sie z nerwica, depresja i z ciezkimi objawami tego gowna :/ najpierw bralem bioxetin ktory pomogl po roku go odstawilem gdyz mi przeszlo i bralem w kratke gdy objawh sie nasilaly, nastepnie bralem citam ktory po 8 miechach tez zaczolem brac w kratke gdyz bylo dobrze....a na koniec przestalo na mnie dzialac wszystko...escitil nie dal nic, dostalem boleriozy njedawno i od niej czestoskurczy miewam wieczorne napady lęków dosc czesto tak 5-6 razy w tygodniu duszjosc zaniepokojenie rozkojarzenie, podwyzszone tetno....dostalem teraz mira cos tam anty depresant pod jezyk na noc ale czuje ze takie duperele juz mi nie pomoga :/ mniej nasilone czestoskurcze zaczely sie ze 2 laata temu...sadze ze tez mogly powstac na tle nerwowym ktore dobijam kazdego dnia...plus bolerioza ktora je nasilila leczylem deksocyklina ale to ch***nie leczenie to za mocna bakteria na terapie na migdałki lekarz sadzi ze mogla wejsc na serce....ktos ma jakis pomysl ? By mi pomoc ? 26 lat i boje sie isc na impreze nawet :/ juz nie chodze nigdzie od 3 lat gdyz po alko a nawet gdy nieraz nawet patrze jak pija dostaje ataku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×