Skocz do zawartości
Nerwica.com

mam pytanie...


kamilek 333

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problemy ze sobą narkotykowo alkoholowe przez to depresja od wielu lat i coraz czestsze chec na samobójstwo teraz jestem w dolku zostawila mnie dziewczyna która kochałem . Chcialem zapytać czy powinienem zacząć się leczyc farmakologicznie boje się psychotropow bo widzalem wiele osob które się przez to skonczyly jak rownia pochyla.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze mam problemy którymi jak się nezajme to wkoncu mnie zabija , ale boje się ze psychotropy bardzo mnie zmienia i już niebede tym człowiekiem albo skoncze jak roslina a niemam czasu na psychoterapie musze wyjezdzac spowrotem do pracy sa jakies bezpieczne leki ja potrzebuje nieraz cos zamiast jarania co mnie zamuli i cos na depresje

 

-- 30 gru 2013, 09:57 --

 

odosobnienie i praca mi niepomagaja bo mieszkałem już paru krajach ue i zawsze konczy się tak samo a teraz mam zadobze i jusz czuje ze to trace :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze mam problemy którymi jak się nezajme to wkoncu mnie zabija , ale boje się ze psychotropy bardzo mnie zmienia i już niebede tym człowiekiem

 

ale narkotyków i alkoholu się nie boisz?

 

ludzie biorąc psychotropy są na drodze do leczenia, pijąc i ćpając na drodze do dna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×