Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak się wzmocnić i uchronić!


Pawel166

Rekomendowane odpowiedzi

a więc tak. większość z was tutaj to ludzie którym brak siły do walki z zaburzeniami. Jest wiele skutecznych sposobów do walki , lecz prawie wszystkie wymagają wielkiej motywacji i pracowitości.

 

Większość z was natknęła sie pewnie na sposoby walki , poprzez prace z własną podświadomością. Do tego trzeba jednak silnej motywacji. Już nie jedne badania udowodniły że podświadomość ma ogromną moc.

 

ZAPRASZAM DO PRZESŁUCHANIA DARMOWYCH NAGRAŃ ZE STRONY http://WWW.AUTOHIPNOZA.PL , A PRZEDE WSZYSTKIM NAGRANIA "MOC PRZEMIAN" .

 

NAGRANIE TO DAŁO MI TAK CHOLERNEGO KOPA , ŻE AŻ CIĘŻKO MI W TO UWIERZYĆ. SWOJĄ PODŚWIADOMOŚCIĄ MOŻNA NAPRAWDE WIELE.

 

 

DOSTAŁEM NA TYLE FAJNEGO KOPA ŻE CHCE MI SIĘ PODĄŻAĆ DALEJ !

 

SPRÓBUJCIE, GDY DOCENICIE TE NAGRANIE , PROSZĘ O NAPISANIE W TYM TEMACIE

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie bardzo działa. Może mam kwadratowy łeb czy coś ale nic szczególnego nie odczuwam. Może dlatego że nie wszystko rozumiem co mówi. Niektóre momenty jego wypowiedzi są niewyraźne albo za bardzo zniekształcone.

Nie ma też tego nagrania o którym pisałeś a przynajmniej nie mogę znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o to ze większość z was ma depresje/nerwice i ona powoduje brak motywacji do działania.

 

 

wersja dla mężczyzn :

http://www.4shared.com/audio/mA12qDen/AdamBytofpl_-_Moc_przemian_-_m.html

 

 

----

 

wersja dla kobiet :

http://www.4shared.com/audio/codrxf7o/AdamBytofpl_-_Moc_przemian_-_d.html

 

 

 

.

 

 

SŁUCHAĆ NA SŁUCHAWKACH NAUSZNYCH !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ludzie! Ten wątek nie jest na temat tematu dużymi literami ;) tyko o autohipnozie. I nie obrażajcie się też o tego "lenia" co był w temacie bo na pewno nikomu autor ubliżyć nie chciał. Może lepiej ktoś by powiedział czy to działa bo jak na razie to tylko autorowi pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jesteśmy leniami :D No może są święte wyjątki ,które sluchaja psychologów i codziennie uważają na to co robią ,ćwiczą nad sobą 24 /h .

Mi dużo pomagają slowa ks. Pawlukiewicza ,polecam jego kazania ,też dają kopa .

Na jednego podziała dobry film ,jednemu da coś medytacja ,trzeciemu hipnoza ale to tylko kopy. Najlepsze jest to gdy sami zrozumiemy nasze uwiklane reakcje wyuczone przez lata ,myśli ,dzialania ,nie-dzialania. Ale co ja wiem.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to gdy sami zrozumiemy nasze uwiklane reakcje wyuczone przez lata ,myśli ,dzialania ,nie-dzialania. Ale co ja wiem..
Do tego służy m.in. medytacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×