Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego wracasz? Odejdź...


Dlaczego Ja

Rekomendowane odpowiedzi

Przez Ciebie jestem w stanie, z którego nie potrafię wyjść, bo im więcej staram się wyswobodzić, tym bardziej zatrzymujesz mnie. Jestem bliżej Ciebie, rozumiem Cię, choć nie widzę sensu w Twoim bycie. Chociaż w moim spełniasz ogromną rolę...Tak...

Oddalasz mi mój sens życia... dlaczego nie dasz mi go znowu ujrzeć?

 

Jestem jak ślepiec, który zgubił drogę pośród górskich szlaków.

Błądzę...Wolę się odnajdywać bez Ciebie.

A z Tobą... Odnajdę śmierć.

 

Wczoraj powinnam umrzeć po raz drugi.

Nie oskarżam Cię o nic, depresjo. To ja jestem tą oskarżaną. To moja wina, że niezdarnie zacięłam się w skórę, choć powinnam wymierzyć w tą grubą pulsującą żyłę...

Och, gdyby mama nie weszła. Karetka, i te sprawy. Nie spełniłaś swojego dzieła.

 

Dalej mnie wyniszczasz.

 

...A wiesz co?

Po prostu daj mi spokój i odejdź stąd! Zabierz ten lęk, którym mnie karmisz i uwolnij mnie... Ale nie wiem, którą "ja' jestem. Już się nie poznaję. Poza pasmem życiowych porażek i podciętych żył nie widzę już nic.

Nie uwierzę też już w żaden cud. W nic już nie uwierzę.

Lecz zadaję sobie jeszcze pytanie:

Dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz przestać zadawać sobie pytanie dlaczego. Bo możesz nigdy nie znaleźć tej odpowiedzi. Możesz uwierzć. Nawet jak niewiara wydaje się silniejsza. Jeśli uwierzysz i nie zaprzestaniesz walki o swoje życie o szczęscie to możesz je w końcu wygrać. Czemu nie? Możesz, a to czy Ci się uda zależy tylko od Ciebie. Poczytaj sobie posty w na forum Kroki do wolności, tam piszą ludzie którym się udalo. Dlaczego Tobie ma się nie udać? A odpowiedź na pytanie dlaczego może przyjdzie z czasem jak już będziesz szczęśliwa i tego Ci życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×