Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czesc!


wiocza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Mam prawie 26 lat, a moja choroba z tego co pamietam zaczela sie w wieku 6 lat.

Z nerwica natrectw mecze sie wiec 20 lat i dopiero kilka dni temu odwazylam sie na wizyte u psychiatry.

Rozmowa trwala zaledwie 10 minut wiec lekarz nie wylapal wszystkich moich dolegliwosci, a jestem pewna ze cierpie takze na BPD (borderline) co jest w 100% wieksza zmorą niz wszystkie tiki razem wziete.

Jestem u kresu wytrzymalosci, na dodatek rozstalam sie z narzeczonym z ktorym bylam i mieszkalam 4,5 roku :why:

 

Licze na zrozumienie i slowa otuchy z Waszej strony i życzę wszystkim tyle szczęścia ile zapragniecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jestem mloda, ale tez brzydka. Patrzac w lustro zastanawialam sie co moj facet we mnie widzial... moze po prostu jest bez gustu :?

Co do rozpisywania sie to juz sie rozpisalam w dziale "nerwica natrectw moja historia, objawy..." czy jakos tak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jestem mloda, ale tez brzydka. Patrzac w lustro zastanawialam sie co moj facet we mnie widzial... moze po prostu jest bez gustu :?

Co do rozpisywania sie to juz sie rozpisalam w dziale "nerwica natrectw moja historia, objawy..." czy jakos tak :mrgreen:

 

Nie ma brzydkich kobiet a wino jet tanie.. <-żart.

A serio faceci wolą mądre kobiety niż ładne kobiety.

Widocznie jesteś wystarczająco mądra dla swego faceta... może nawet zbyt mądra?

Mówisz nerwica natręctw...

kiedyś bałem się natręctw, tzn, bałem się, że czyjeś objawy przejdą na mnie, już nie.

Chyba mój pierwszy psycholog też coś wspominał o obsesyjno-kompulsywnych skłonnościach -

po latach znikły jak... grzywka.(nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy)

Wierzę, że Twoje natręctwa też dadzą się wyleczyć.

Chociaż nie jestem kompetentny w natręctwach, więc tylko powiem :"Cześć i witaj.

-pozdrawiam nomorewords43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×