Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciągłe zmęczenie


cayene

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mój problem polega na tym, że cały czas jestem zmęczony, nie mam siły na nic, chce mi się tylko i wyłącznie spać. Nie mogę się w tej chwili uczyć, mam problemy z koncentracją oraz z pamięcią. Ponadto mam dziwne tiki nerwowe głowy, to znaczy że mi się trzęsie w sytuacjach stresowych jak i nie tylko, dochodzi do tego uczucie otępienia, oraz moje oczy stają się ciężkie w dodatku pomniejszają się.. byłem u psychiatry, i stwierdził początki nerwicy lękowej, lecz leki które mi przepisał nie działają na to, aby głowa przestała mi się trząść. Poza tym mam ciągle spiętą czaszkę, i nie mogę się rozluźnić.. to prowadzi mnie do myśli samobójczych, gdyż nie mogę normalnie funkcjonować.. jestem ciągle zmęczony, ospały, i nie mam do niczego chęci. Jak sobie z tym poradzić, i co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ponadto mam dziwne tiki nerwowe głowy, to znaczy że mi się trzęsie w sytuacjach stresowych jak i nie tylko, dochodzi do tego uczucie otępienia

 

Powiem Ci, że mam ten sam objaw. Najczęściej kiedy bardzo się stresuję (czyli szczerze to prawie zawsze, bo samo to że żyję mnie stresuje) lub kiedy jestem przemęczona. W takiej sytuacji staram się nie napędzać lęku, nie panikować. Przeczekać. Musiałam zrezygnować z jednej pracy, bo tak mnie stresowała, że jak już rano jechałam to głowa mi się kiwała. Neurolog i rezonans wykluczył jakieś schorzenia w funkcjonowaniu mózgu. Mam za to depresję z zaburzeniami lękowymi.

 

Skoro się leczysz, kontynuuj. Na jakąkolwiek poprawę trzeba poczekać. Cierpliwości i nie poddawaj się. Nie jesteś sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę się podpiąć pod wątek, bo mam podobne dolegliwości. Cały czas jestem zmęczona, a w sytuacjach stresowych często sztywnieje mi szyja i trzęsie głowa. Póki co mam stwierdzone ChAD i fobię społeczną (ale taką już delikatną). Lekarz nie wie co mi jest (robiłam różne badania wykluczające przyczyny fizyczne jeśli chodzi o zmęczenie), nic nie wspomniał o tym że takie objawy mogą wskazywać na nerwicę lekową. Dodam że zmęczenie występuje u mnie nawet wtedy gdy mam podwyższony nastrój. A wy co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×