Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nieleczone problemy nastolatki


galoopem

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Mam 18 lat, aktualnie chodzę do drugiej klasy liceum. Moje problemy zaczęły się dość wcześnie, bo w podstawówce, prawdopodobnie przez szalone życie, relacje rodziców itp. Generalnie do szkoły lubiłam chodzić, zawsze miałam bardzo dobre relacje z rówieśnikami, obracałam się w ogromnym gronie znajomych. Mimo to miałam takie dni, tygodnie i miesiące, gdzie nie miałam siły wstać z łóżka - hipotetycznie bez przyczyny. Byłam senna i nic mi się nie chciało. Każda rozmowa (z resztą do dziś) z psychologiem kończyła się (i zaczynała) płaczem. Również "bez przyczyny". Najmniejsze słowo potrafi doprowadzić mnie do histerii, często też płaczę i denerwuję się bez powodu. Teraz przychodzi inna sprawa. Szkoła i aktualni rówieśnicy. Uczę się daleko od domu, pasja zdecydowała, że będę się uczyć w wyjątkowym liceum oddalonym o ponad 400km od domu. Na moich znajomych nie mogę patrzeć, mam wrażenie, że cały czas mają do mnie jakiś problem, bardzo mnie denerwują swoją postawą oraz tym co robią i mówią. W efekcie każda lekcja jest dla mnie męczarnią, nie chce mi się uczyć, chwilami mam ochotę rzucić szkołę. No ale mam bardzo wysokie ambicje i rozum nie pozwala odpuścić, ale mój organizm nie pozwala mi normalnie funkcjonować. Nie wiem co mam ze sobą zrobić. Lekcje indywidualne? Czy lekarz wypisze mi zaświadczenie z moimi problemami? Czy muszę mieć najpierw chorobę na papierze? Proszę, pomóżcie, nie wiem co mam robić ze swoim życiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×