Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przywitanie


trust30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam 44 lata i chyba problem sam ze sobą albo z głową :D:smile: od trzech lat mam problemy z ciśnieniem czyli skoki ciśnienia 200/100 chodzenie po kardiologach kupę wydanej kasy !!! itp. ciśnienie w miarę w normie ale !!!! stwierdziłem sam że problem raczej jest gdzie indziej !!! mianowicie jak mam napad nerwów to i tak ciśnienie skacze i żadne leki nie pomagają !!!! uruchamia się strach ,bule stawów spięte wszystkie mięśnie , sam nie wiem co się wtedy dzieje wydaje mi się że zaraz zejdę na drugą stronę !!! a to wszystko potrafi się uruchomić podczas jakiej kolwiek sytuacji rozmowy z kimś myśleniu o zdrowiu zawale itp, i tak mineło trzy lata i zaczynam mieć tego dosyć !!!! trzeba chyba się wybrać do psychiatry bo samemu sobie z tym poradzić będzie trudno tak czy inaczej WITAM W KLUBIE I POZDRAWIAM !!!!! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemson!

 

miewałem kiedyś takie gónwo, określałem to mianem "stana" :P

 

objawy podobne jak u Cb; lęki, spina mięśniowa, strach przed zgonem, do tego dochodziło poczucie obcości własnego ciała, skurczony siusiaczek i duszności. Oczywiście podczas stana nie było mowy o przebywaniu w miejscu publicznym takim jak sklep, market czy ruchliwa ulica. Dopadało czasem znienacka ale najczęściej dostawałem stana na kacu, po pewnym czasie starałem się nie dopuścić do kaca i klinowałem, takim sposobem po imprezie (a swojego czasu było ich dużo) zawsze potrzebowałem 2,3 dni aby spokojnie dojść do siebie nie dostając stana. Nie napisałeś ile Tw stany trwają, u mnie na kacu - cały dzień, poza kacem - 30 - 120min. Oczywiście latałem z tym po lekarzach ale nic nie wykryli, brałem xanax ale nie pomagał, wręcz przeciwnie, uspokajał ciało i pobudzał umysł.. czasem odwrotnie :/ Zapewne interesuje Cię jak z tego wyszedłem, przykro mi ale nie mogę podać Ci gotowego rozwiązania, po prostu nawet nie wiem kiedy przestałem dostawać te stany.

jakbys mial jakies pytania to wal śmiało tu lub PW

pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam własnie poszedłem do psychiatry dostałem przez pierwszy miesiąc dwa razy dziennie po 10mg SERONIL , nie wiem co o tym sądzicie ale pierwsze dwa tygodnie przesrane !!!! gorsze ataki paniki , zobacze co będzie dalej trzeba być wytrwałym a co wy o tym sądzicie ???pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×