Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Gość magnolia84

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2 lat regularnie przeglądam to forum ale jako gość. Dziś postanowiłam się zarejestrować i dołączyć do Was.

Niesamowite, ilu nowych ludzi tu codziennie przybywa.... :/

Jestem w trakcie leczenia nerwicy lękowej i fobii - lęku wysokości (już 4 piętro to dla mnie przeszkoda nie do pokonania). Obecnie biorę seroxat w dawce 20 mg. Moje problemy zaczęły się na rok przed maturą i właściwie od tamtego czasu borykam się z moją psychiką. Rok temu pojawiła się u mnie nerwica lękowa i fobia społeczna. To co się ze mną działo jest nie do opisania.... Teraz wychodzę znowu na prostą. Znalazłam świetnego psychiatrę, który mnie wyprowadził i nie przepisywał leków "od czapy" jak to było w przypadku innych lekarzy (czułam się jak królik doświadczalny). Niedługo zacznę psychoterapię.

Z chęcią podzielę się własnymi doświadczeniami odnośnie przyjmowanych leków.

Pozdrawiam forumowiczów.

Głowa do góry. Ze wszystkiego da się wyjść! :*

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu z nas wydaje się, że jesteśmy straconym przypadkiem ale to nie prawda.... Trzeba dużo wsparcia otoczenia i siły, a da się ujarzmić nasze demony. Rok temu płakałam, że nie ma już dla mnie ratunku, bo bałam się wyjść z domu i nawet jedzenie sprawiało mi problemy. Prosiłam lekarza o oddział szpitalny, bo były chwile, że myślałam, że ze strachu zwariuję. Dotąd miałam epizody fobii i depresji, a nerwica lękowa przydarzyła mi się po raz pierwszy i było to prawdziwe piekło. Ukrywałam ją jak tylko mogłam, nikt nie wiedział o niczym. Nie miałam wsparcia w nikim, oprócz jednego przyjaciela, który w tym czasie był za granicą i kontaktowaliśmy się przez internet. Jednak wzięłam sie w garść i znalazłam tym razem dobrego lekarza. :yeah:

Wam też się uda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×