Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ciągły smutek i zero uśmiechu. POMÓŻCIE !!


Gość darzyckas

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowa na tym forum, mam 15 lat i czuję, że zaraz chyba zwariuje. Napiszę w skrócie. Świat stanął mi zupełnie na głowę, bo nigdy nie miałam nikogo przy sobie. Zawsze w trudnych sytuacjach musiałam radzić sobie sama. W końcu to się skończyło, musiałam sięgnąć po żyletki i alkohol w tak młodym wieku. Ludzie mnie nie lubią, nie wiem czemu, ale od zerówki jestem samotna. Nie robię nic złego, by mogło zaszkodzić ludzią.. Nie wiem co i jak. Nie mam żadnych przyjaciół, nikt mi nie ufa, i ciągle jestem samotna.

Na mojej twarzy jest maska, która ukrywa mój ciągły smutek. Rodzice kochają bardziej moją siostrę, lub może i nie, ale ja to odczuwam. Zawsze w rodzinie jestem odrzucana, bo nikt ze mną nie rozmawia. No np siedze przy stole, a tu zawsze odchodzę, bo po co siedzieć.. Nie długo wybieram liceum, i nikt nie chcę ze mną porozmawiać na ten temat oprócz mamy. Mam już dość, w ostatniej modlitwie prosiłam Boga, aby mnie zabrał już z tego świata, tak seryjnie. Jestem Chrześcijaninką, źle się uczę w szkole, bo mój mózg jest pojemności orzeszka ; / nie mam nikogo bliskiego, kto mógłby mi pomóc, jestem metalem (kiedyś emo, ale wyszłam z tej presji) i bardzo dużo w życiu wycierpiałam. Ciągle muszę kłamać, że mam jakiś znajomych, a tak na prawdę nie mam nikogo. Pomocy . Poradźcie mi coś, bo już nie wytrzymuje.. Pozdrawiam : )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, darzyckas. Jestem Twoją rówieśniczką i mam podobne myśli. Na pewno zbyt surowo oceniasz samą siebie, pisząc, że nikt Cię nie lubi! Jak wyglądają Twoje relacje z siostrą? Jako wierząca mogę Ci powiedzieć, że Bóg nie powołuje nas do życia bez sensu i celu - każdy ma jakąś mniejszą lub większą misję do wypełnienia. Przed Tobą zupełnie nowy okres w życiu; w liceum na pewno spotkasz wielu ludzi, którzy tak jak Ty będą potrzebowali wsparcia. Może połączy was chociażby wspólna muzyka, skoro piszesz, że przynależysz do jednej z subkultur? Nie bój się okazywać emocji, łzy potrafią być oczyszczające. Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotność cię dobija. Ja moją córkę, która miała totalnego doła (znęcali się nad nią w gimnazjum) wysłałem

do fajnego ośrodka pomocy społecznej dla młodzieży (nie przejmuj się nazwą). Wyciągnęli ją z depresji, miała tam

wielu przyjaciół. Zapisała się na łuk, do harcerstwa... Teraz jest dziewczyną udzielającą się towarzysko.

Wady które miała ma nadal ;-) ale nie jest samotna, a samotność to rzecz która wykończy każdego, nie ma twardzieli ;-)

Gdybyś była z Krakowa to daj znać. Powiem ci gdzie się zgłosić. Tam naprawdę jest fantastycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie przeczytałam nawet do końca by stwierdzić, że na pewno przesadzasz i nie jest to złośliwe. Wiesz.. nic za darmo w życiu nie ma, trzeba "zapracować" na opinię innych oraz na zaufanie, bo tego nie dostaje się w prezencie (na pewno nie tą szczerą wersję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Skoro słuchasz muzyki metalowej, pogłębiaj to zamiłowanie, wyszukuj nowe zespoły, dołącz do jakiegoś forum o tej tematyce. Nie myśl, że Twój mózg jest "pojemności orzeszka" - to w niczym nie pomaga! Myśl racjonalnie i obiektywnie. Zajmij się czymś, np. ćwiczeniami, jakimi tylko chcesz. Wiem, że to może brzmieć hipokryzyjnie, ale nie poddawaj się. Też słucham metalu, co prawda jestem od Ciebie o 3 lata starsza, ale to w niczym nie przeszkadza - jeśli masz ochotę pogadać z kimś o pokrewnych zainteresowaniach, pisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×