Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez acherontia-styx 19 cze 2016, 20:25
platek rozy, ja też mam normalną umowę o pracę i tak samo jak Tobie należą mi się 2 dni urlopu za każdy przepracowany miesiąc. Nadal nie rozumiem w czym problem :P jak weźmiesz jeden dzień urlopu raz na jakiś czas (nie co tydzień przecież) to nic się nie stanie.
Carica Milica, cieszę się, że imprezka udana :D
kosmostrada, kusisz mnie ciągle tymi kawami z ekspresu :105: marzy mi się jakiś fajny ekspres do kawy coby sobie fajne kawki robić :105: ehhh....na razie brak funduszy na takie przyjemności :bezradny:

No cóż, weekend zleciał. Czas wskoczyć do wanny a potem z książką i kubełkiem lodów się zrelaksować ;)
Świat zwariował, a wielu z nas wraz z nim...
Jemy szybko, pracujemy szybko, odpoczywamy szybko...
i umieramy zaskoczeni, że nasze życie już się skończyło.

Sertralinum 100mg
Lamotryginum 200mg

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 cze 2016, 20:39
mirunia, dziękuję bardzo :D Także wolę sprzątanie i zajęcia w kuchni, ale nie ma rady ;)
W ogóle wysiadam fizycznie. To mnie martwi. Co będzie dalej...?
Oboje jesteśmy coraz słabsi. Nie sądziłam, że to tak szybko nastąpi, choć uprzedzano mnie o wcześniejszych ograniczeniach.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 cze 2016, 20:41
acherontia-styx, odpoczęłaś choć trochę?

Idę na szybki spacerek z psinką :D , bo niedługo mecz...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 19 cze 2016, 21:07
acherontia-styx, raz na czas moge bo niestety nie mam jak nadrobic godzinowo bo to ze jestem dluzej to mi sie nie wlicza do nadgodzin. Poza tym chcialam wziac dni wolne w Swiatowe dni mlodziezy wiec musze je zbierac.No i pani prezes nie patrzy dobrze na branie wolnego np co dwa tygodnie... Niestety co praca to inne wymagania i juz.U Ciebie to przejdzie , u mnie niestety nie.

tosia_j, ja obserwuje Wizaz i wspolne zakupy parfumeryjne - tam mozna kupic odlewke roznych cudeniek. Pan na Kazku ma raczej takie popularne i to co teraz chodliwe. Niszowcow nie ma zadnych a ten Twoj to niszowiec.
Ja teraz szukam odlewki Roberta Piqueta "Visy".

kosmostrada
Slonce jak ja Cie rozumiem z tym samopoczuciem. I Namawiam goraco do wizyty u gina . Ja ide 23 do jakiegos nowego bo u mojej ginki terminy na pazdziernik.

A ja nie lubie prasowac i robie to rzadko . Zasdnej sterty rzeczy nie prasowalam nigdy. Posciele mam z kory , firany ,z aslony wieszam w ilgotne wiec sie same prostuja a ubrania prasuje na biezaco czyli przed wyjsciem.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 cze 2016, 21:32
Wybaczcie, że nie dam rady prześledzić wszystkich postów i wszystkich z osobna pozdrowić :papa:

Zrobiłam egzamin. Wszystkie obliczenia sprawdziłam 4 razy, preparat wyglądał ok, masa się zgadzała, mam nadzieję, że nie palnęłam jakiejś głupoty w odpisie recepty, źle nie powinno być.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 19 cze 2016, 21:47
cyklopka, gratuluję :great: Zdolna, pracowita Dziewczynka :brawo:

platek rozy, :D ja po dniu z dzieckiem nie nadaję się już do prasowania, więc składam rzeczy na półce i czekam, kiedy nadejdzie ten czas :D
Firany tez wieszam wilgotne, jednak nie używam pościeli z kory, bardzo podrażnia mi skórę, drażni mnie. Mam pościel z satyny bawełnianej /nie tej śliskiej/, która wymaga prasowania, nie zawsze...
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 19 cze 2016, 22:35
Wpuścić babę do galerii handlowej w sezonie wyprzedaży. Wróciłam do domu w towarzystwie dwóch nowych bluzek i spodni. :mhm:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25 mg, klonazepam 2-4 mg
(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez takie tam 19 cze 2016, 22:48
Carica Milica, czy to źle? ;)

cyklopka, trzymam kciuki :smile:
takie tam

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 cze 2016, 23:16
mirunia, Fajny dzionek! :great: Tak, poproszę o przesyłkę energii. :smile:

misty-eyed, Obiecuję, że jutro zadzwonię. Podobno nie przyjmuje już nowych pacjentek, ale dostałam nazwisko do powołania się, więc może się uda.

Carica Milica, Gratuluję łowów! Taka drobna frajda, nie? :smile:

Purpurowy, Tylu ludziom się udało, czemu Tobie miałoby się nie udać wyrwać ze szponów nałogu... A tyle ludzi tu trzyma za Ciebie kciuki.

cyklopka, Oj chyba będą duże gratulacje... :great:

Na kolację zrobiłam kaszę jaglaną w mleku migdałowym z wanilią, daktylami i posypaną czym? oczywiście górą truskawek. Pychota!
A tak to jestem zdenerwowana, bo byłam w pracy i nic nie jest dla mnie jeszcze gotowe, a termin mnie goni. Będę pracować po nocy chyba... :roll:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez cyklopka 19 cze 2016, 23:17
Gratulacje mogą być za świadectwo z wyróżnieniem.

A oficjalne wyniki egzaminu i dyplom dopiero na koniec wakacji :(
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 19 cze 2016, 23:17
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Tylu ludziom się udało, czemu Tobie miałoby się nie udać wyrwać ze szponów nałogu... A tyle ludzi tu trzyma za Ciebie kciuki.

Ja wiem, ale u mnie już tyle razy ten koniec był, że w końcu można zwątpić...

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 19 cze 2016, 23:49
Purpurowy, Masz świetny pomysł ze znalezieniem sobie kolejnych zajęć. Może gdzieś pójdziesz się pouczyć nie tylko dla przyjemności. Jesteś młodziak, możesz jeszcze całe swoje życie zmienić, zdobyć nowy zawód, mieć fajną pracę... Kombinuj, gupi to Ty nie jesteś... ;)

cyklopka, Tak długo trzeba czekać na wyniki? :shock: A jakieś nieoficjalne przecieki?
Za świadectwo z wyróżnieniem oczywiście że gratulacje są!!! Dla tej pani - kwiaty, bombonierka, perfumy, piwo co tam chce... :D
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez wieslawpas 19 cze 2016, 23:50
Miałem względny spokój przez jakieś dwa tygodnie. Zeszły tydzień a zwłaszcza ten weekend był koszmarny. Budzę się rano i od razu czuję mocne napięcie. Cierpienie jest okropne. Do tego doszły nowe objawy - mega doły. Wczoraj był u mnie znajomy. Połaziliśmy po Łazienkach, później poszedłem na spacer z innym kolegą. Było kiepsko, ale i tak lepiej niż dzisiaj. Ledwo wytrzymałem dzisiejszy dzień. Nie wiadomo co dalej robić.

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 20 cze 2016, 08:33
Trzymajcie za mnie kciuki po 10! Mam egzamin, a moja wiedza kuleje. :(
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31.6
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 10 mg, trazodon 25 mg, klonazepam 2-4 mg
(okazjonalnie),
kofeina
trzy dawki dziennie.

Sortuj wg