Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prawo- poszukuje


Gość LitrMaślanki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

mam do Was prośbę ,może ktoś zna jakieś instytucje udzielające pomocy prawnej na poziomie doradczym a jeżeli to możliwe procesowym .

Nie interesują mnie propozycje typu " Pomoc prawna z MOPS" i " Caritas" rozmawiałem już z ludźmi z tych instytucji,niestety mimo ich wykształcenia ..wiedzą mniej niż ja .

 

Sprawa jest dość pilna i niezwykle ważna ,dotyczy prawa z zakresu KPA .

Jeżeli słyszeliście o jakiejś instytucji ,organizacji,stowarzyszeni ,fundacji -pomagających w takim zakresie .To proszę mi dać znać .

Moze być tez jakiś znajomy student prawa ( byle rozgarnięty )

jak ktoś może pomóc to tu albo na PW jakieś info proszę .A i jeszcze ,najlepiej takiej pomocy szukam w Łodzi lub jak najbliżej .

Na dzień dzisiejszy nie stać mnie na wypad do innego miasta .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, na forum prawniczym szukałem .Tam jest wiele osób które myślą ,że się znają .

Używają Googli i odpisują bzdury .A mi chodzi o interpretacje konkretnych ( przepisów zawartych w ustawi) i wskazanie sposobu sporządzenia pisma procesowego ,dodam że to Kodeks Prawa Administracyjnego i pozew przeciwko pewnemu urzędowi działającemu z upoważnienia Wojewody. Wiec łatwo nie będzie . A nie stać mnie na adwokata .

 

PS

Chętnie przyjmę tez namiar i rekomendacje na jakiegoś redaktora z prazy ogólnopolskiej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×