Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy za szybko się angażuje?


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jestem pod wrażeniem jednej mojej koleżanki. Nie wiem chyba to coś na kształt silnego zauroczenia. Spędzaliśmy z racji pracy dużo czasu ze sobą. Zaprzyjaźniliśmy się bardzo. Wydaje mi się, że chyba jej się podobam....uśmiecha się do mnie nawet jak powiem coś w ogóle nieśmiesznego, ciągle sie na mnie gapi, dotyka mnie zbliża się, flirtuje......

Nie wiem czemu ale ciągle o niej myślę. Myślę o tym co mogłoby być miedzy nami i że mogłaby być moją dziewczyną.

Problemem jednak jest jej impulsywny charakter i taka nadmierna bezpośredniość co trochę mi przeszkadza bo ja raczej należe do ludzi spokojniejszych. Miałem kiedyś jedną dziewczynę o podobnym temperamencie i wiem że były później w związku z tym problemy.

Co bym jednak nie mówił i jak na nią nie narzekał to zajebiście czuje się w jej towarzystwie i myślę, że ona też czuje się dobrze w moim, a wczoraj jak tylko wyszła z biura od razu było mi jakoś tak smutno i od razu za nią tęskniłem.

No i tak się zastanawiam czy aby nie za szybko angażuje się w jakąś dziwną więź emocjonalną z nią, a tak naprawdę nie wiem czy ona czuje mniej więcej coś podbnego jak nie to samo.

Boje się jednego, że to wszystko jakiś schiz wywołany depresją i może jakąś przez to spowodowaną nadmierną uczuciowością bo w zasadzie to ja jestem z natury chłodny i racjonalny.

Boję się że może to nie mieć nic wspólnego z nią tylko z jakimś chorobowym nienormalnym pragnieniem posiadania dziewczyny wynikającym z już za długiej samotności....

Co o tym myślicie?

Może po prostu sobie sam wmawiam na chama uczucie do niej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie wmawiasz i podoba Ci się. Może być jakaś więź, o ile nie będziesz się spinać i szczerze pogadacie o tym co czujecie. Powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×