Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerica ,agorafobia ,klaustrofobia itp...


kaniesia

Rekomendowane odpowiedzi

kochani mam nerwice lękową z o podłożu depresyjnym ,agorafobie i klaustrofobie ,tak myśle bo nie cierpie zamkniętych dzwi ,musze miec otwarte ,ciągle boli mnie głowa ciśnie i ciągle sie boje że się przewrócę bo mam zrośnięte 2 kregi szyjne i lekarz radiolog powiedział że będe sie przewracać mdleć i takie tam i z tego ta agorafobia -oczywiście wychodze na dwór bo wiem że jak nie wyjde 1 dzień to już nie wyjde wcale cofam sien o krok milowy do tyłu ,dlatego wychodze z dziewczynami jest strach i lęk ale potem mniejszy jak nie jest lepiej biorę niestety clonazepam niestety i ide dalej małymi kroczkami -nie poddawajmy się walczmy o w miare normalne zycie ja osobiście nie cierpię jesieni i upałów latem nie poddaje się choć czasami jest bardzo ciężko czasami chlipie ale dzieci mnie wspierają bardzo ,mąż też ale jego pomoc jest inna ,wole moje dziewuchy ,nie cierpie być sama w domu jak mnie nosi wychodze z psami albo jade samochodem i oddaje się swojej pasji czyli fotografi,pozdrawiam i mimo słabości jesteśmy naprawdę WIELCY wierzcie mi,pozdrawiam !!!!!!:)))))))))

 

"Co nas nie zabije to nas wzmocni"

 

"dla nas jeden krok do przodu to duży krok milowy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez miałam ogromny problem z wychodzeniem do ludzi. Myślałam że to jest fobia społeczna, ale okazało się że to był tylko przejściowy stan, aczkolwiek czasem jak jeszcze gdzieś wychodzę, to odczuwam lęk. Zdarzało się że jak wyszłam gdzieś na miasto to dostawałam ataku paniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×