Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakieś wskazówki?


askynals1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od dawna czuję, że coś jest "nie tak ze mną". W dzieciństwie, jak i również teraz nałogowo rozdrapuję strupy, drapię się do krwi, nie umiem też się powstrzymać od wyciskania wszelkiego rodzaju niedoskonałości na moim ciele. Książki czy jakiekolwiek bibeloty układam według wielkości, potrafię spędzić godziny na idealnym ułożeniu przedmiotów. Takie sprawy, jak przechodzenie tylko po białych pasach, po jednym kolorze kostki brukowej na chodniku to norma. Potrafię również wrócić się parę metrów żeby kopnąć kamień, który akurat przypadł mi do gustu. Oprócz tego mam problemy z motywacją, potrafię zacząć perfekcyjnie sprzątać pokój a po chwili poddać się zostawiając idealnie ułożoną półkę a wokół niej śmietnik, ciężko też jest u mnie z okazywaniem drugiej osobie emocji, nie potrafię przyjmować krytyki, a gdy dostaję złe oceny w szkole to płaczę ze stresu, jestem również bardzo nieufna.

 

Nigdy jeszcze nie byłam u psychologa czy jakiegokolwiek specjalisty od spraw związanych z psychiką.

 

Dodatkowe informacje:

Obecnie chodzę do III klasy gimnazjum, mam 16 lat.

 

To tylko głupiutkie natręctwa, które powinnam zignorować czy raczej powinnam się udać do lekarza?

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko głupiutkie natręctwa, które powinnam zignorować

a potrafisz je zignorować?

 

Właśnie w tym problem, że nie bardzo potrafię. Czasem tak, ale na dłuższą metę to dla mnie niemożliwe.

 

PS. Zapomniałam dodać w temacie, że jestem typowym odludkiem, izoluję się od otoczenia i ciężko mi nawiązać jakiekolwiek relacje bo oczekuję od drugiej osoby 100% czasu i uwagi. Jestem bardzo sprawiedliwa i z bólem serca np. łamię regulaminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×