Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mysli o zabijaniu


chybanerwica

Rekomendowane odpowiedzi

Od dluzszego czasu mam mysli o zabojstwach o jakis masakrycznych rzezniach jedzeniu flakow kopaniu dolkow po nocy w lesie odcinaniu glow itp

 

czasami wycieczony juz Hocd lub homo siadam sobie na lozku wlaczam pokrecona muze i wchodze w ten swiat i smieje sie jak swir pozniej wszystko znowu staje sie normalne i znowu mysli homo pozniej mysli o zabijaniu i tak przez rok moze wiecej chociaz wczesniej mialem same homo ale teraz jest mieszanka teraz idac ulica czuje sie jak popaprnay swir patrzac na kogos mam mu ochote cos zrobic a za chwile mysl ze jestem cyt "pedalem" i ze ludzie beda mnie za to gnojic i beda mowic ten pedal cos jej/jemu zrobil hehe

 

czasami juz sie nawet z tego smieje bo mi to w sumie nie przeszkadza wole to niz mysli homo taka destrukcyjna mysl wyniszczajaca inne taki psycho swiat

 

mial tak ktos nie wiem czy ja juz wariuje mysle tez czesto o psychiatryku ze tam powinienem isc i o zalu dlaczego mnie spotkalo homo pozniej jak mysli homo mijaja i mysle sobie np tam o dziewczynie i ze bede ja krzywdzil :) z frustracji ktore pozniej wyjda z homo

 

troszeczke to popaprane co napisalem ale tak wyglada moj popaprany swiat

 

nie rozmawiam juz praktycznie z nikim jestem jak duch codziennie ide ze sznurkiem gdzies sie zabic

szukam teraz miejsca gdzie nikt mnie nie znajdzie i gdzie zgnije zeby nikt sie o tym nie dowiedzial dzisiaj bylem w takim starym domu chcialem to zrobie ale nie bylo zadniej belki czy czego na czym mozna sie powiesic a szkoda mialem isc pozniej do lasu ale z drugiej strony pomyslalem ze tam mnie szybka znajda a ja chce zeby nikt o tym nie wiedzial zeby nikt sie nigdy nie dowiedzial co sie ze mna stalo nie potrafie juz wesjc normalnie do sklepu kolo wiekszej liczby ludzi chodze bocznymi sciezkami nie jem praktycznie nic od kilku dni nie myje sie nie moge zasnac

 

co to za zycie

mowie sobie bog ci wybaczy jestes swirem a takim wybacza :)

 

-- 24 lut 2012, 23:22 --

 

nie moge taksamo zyc z mysla ze moge byc homo bo ja nie chce facetow tylko kobiet :) ale trudno sie mowi chce miec spokuj z tym

 

 

zawsze bylem samotny nigdy szczerze nigdy nie nawiazlem glebszej wiezi z nikim zaluje tego jak nic a teraz juz nie potrafie szczerze nienaiwdze tego zycia najbardziej na swiecie ale nadzieja ze wszystko bedzie kiedys normalnie trzyma mnie nadal caly czas mam dziwny ucisk w glowie uczucie czyjejs reki na penisie nienaiwsc do ludzi ze wszyscy sie ze mnie smieja ze wszyscy chca mi dojebac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. musisz pójść do psychiatry. Nikt stąd cie tam na sile nie zaprowadzi. Myśle ze sobie to wszystko wmawiasz sobie. nie jestes swirem tylko desperatem szukajacym pomocy i zrozumienia. najlepiej poszukaj sobie w necie gdzie masz najblizszy szpital z odzialem psychiatrycznym i jak najszybciej tam się udaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, wątek o zabijaniu przeczytaj, co napisałem.

 

znowu-l-k-przed-zwariowaniem-i-przed-zabiciem-kogo-t27183.html

 

po 2gie nie pękaj, też tak miałem (mysli o byciu gejem też, to tylko objaw nerwicy, bo sie boisz, że bedzię do du.. ;)). Dasz rady, ale musisz się trzymać, w końcu Ci się przestawi jak zrozumiesz, to może zająć trochę czasu, ale jestem kimś, kto tak miał i wie, że można przez to przejść. Jak coś moge pisać, jak nie, możesz też iść do psychiatry, zresztą 1 i drugie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×