Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie szukac pomocy?


digital.1986

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem na forum pierwszy raz. Od dłuższego czasu męczą mnie natręctwa, obsesje oraz lęki. Coraz częściej też świat wydaje mi sie odrealniony a ja sam mam wrażenie, że nie mam swojej osobowości tylko kopiuje osobowości innych. Gdzie moge szukać rzetelnej pomocy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej martwi mnie zaburzenie osobowości, podejrzewam depersonalizacje, ale nie jestem specjalistą i nie wiem czy ona może występować razem z OCD. Czy ktoś ma podobne objawy jak kopiowanie zachowań innych i kłopoty z określeniem kim ja właściwie jestem i jaki jestem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

depersonalizacja bardziej polega na tym ze ''nie czujesz siebie'' inaczej mowiac nie czujesz ze Ty to Ty, tak jakbys patrzyl na obca osobe.Raczej nie ma to zwiazku z nasladowaniem innych.W kazdym razie ja nie pokusze sie o odpowiedz co to za zaburzenie o ktorym wspominasz i ktore Cie martwi, gdyz po prostu wiem ze przyczyna moze byc rozna i tylko posiadajac doglebna wiedze mozna orzec czego to jest objawem. Takze tak jak pisalam wizyta u psychiatry tylko takiego naprawde dobrego i polecanego. Po prostu poszukaj w necie albo na naszym forum w dziale oferty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×