Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem


tstech

Rekomendowane odpowiedzi

witam ,jestem nowym uzytkownikiem tego portalu .mam male pytanko.niedawno dowiedzialem sie ze mam nerwice tylko nie wiem co to za typ tej nerwicy,.lekarz przepisal mi pare preparatow ale to dopiero 1 tydzien.,czesto mnie uwiera lewa strona cala reka i w okolicy piersi ,drza mi miesnie ,i nie moge wysiedziec ,a nieraz jak ide spac to nie moge gdyz moje nogi po prostu nie daja mi spokoju a w dodatku boli mnie karkw czesniej chodzilem ponad 2 lata na silownie moze to dlatego mi tak drza miesnie, czyy wogole teraz moge udzielac sie sportowo,chodzic na basen ,silownie, biegac czy to mi nie zaszkodzi.tak samo jezeli chodzi o picie alkoholu czy to szkopdzi mowie tutaj od czsu do czsu .prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to na nerwicę (inaczej - zaburzenia lękowe) czy leczysz się u psychiatry czy u innego lekarza? Pamiętaj że samymi lekami się tego nie wyleczy, powinieneś chodzić też na psychoterapię, aby zrozumieć skąd się u ciebie biorą lęki. Jeżeli to jest twój początek jako "pacjenta" to po prostu obserwuj swoje ciało, rób to na co masz ochotę, żaden sport nie powinien ci zaszkodzić, oczywiście najlepiej jakieś stonowane ćwiczenia, zobacz jak organizm na nie reaguje. Alkohol przy lekach jest chyba zabroniony, może najwyżej piwko od czasu do czasu, przeczytaj na opakowaniu leków, powinieneś przeczytać to dokładnie, mogą się zdarzyć działania niepożadane. Duże ilości alkoholu, wódka na pewno to na nerwicę również nie pomaga. Odżywiaj się dobrze i dbaj o siebie. Witamy w gronie neurotyków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×