Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

zerkam na program w tv i aż mi się niedobrze robi jak widzę gościa, który robi objazdówkę po amerykańskich barach i wpier.dala to tłuste żarcie; dosłownie wszystko z mięchem, w grubej panierce, smażone na głębokim tłuszczu omfg!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerkam na program w tv i aż mi się niedobrze robi jak widzę gościa, który robi objazdówkę po amerykańskich barach i wpier.dala to tłuste żarcie; dosłownie wszystko z mięchem, w grubej panierce, smażone na głębokim tłuszczu omfg!

 

to jeden z moich ulubionych programów :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obserwuję z boku sinusoidę nastroju, od zajawki autodestrukcyjnej, po melancholię z publicznym bekiem i glutem w rosmanie aż po agresorek teraz, aż posypałyby się głowy, ale wiodę samotniczy żywot i mam koło siebie tylko swoje kucyki pony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 kucyki. no chyba mam jakiś chad albo inny border albo bambus wie co, bo dzień w dzień płaczę i chcę się zabić na zmianę z agresją tego kalibru że jakby ktoś miał na ulicy wonta albo rzucił nieprzychylną uwagą to odkładam tasię na bok i napjerdalam gołymi rękoma :roll: patrzę spod byka jakby prosząc się o reakcję ze strony przechodniów żebym w odpowiedzi mogła wydrzeć mordę, seryja kontrastu, to jakaś cyrkownia :bezradny:

 

-- 26 sty 2015, 18:36 --

 

kurde kuców to żadnych!!! gustuję w subkulturze elektro-spedalonej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×