Skocz do zawartości
Nerwica.com

1000 x NIE


emanko

Rekomendowane odpowiedzi

Nerwica? Depresja? Jak Wyjść? Po prostu o niej nie myśleć moja rada. Ja tak się nakręciłem, jak się dowiedziałem, że mam lęki, że w wariatkowie wylądowałem. Miałem psychozę, schizofrenie, rozdwojenia, roztrojenia, nawiedzenia, urojenia, opętania, oświecenia i tym podobne rzeczy!! I okazało się, że nic nie mam!! :) Chcecie rady jak wyjść z tego!! powiedzcie sobie, mam to wszystko w dupie, jestem wariatem jak każdy na tym świecie, mam lęki jak każdy!! dosłownie. Mam wszystko w dupie. i przestańcie o tym myśleć. Zamiast się żalić, piszcie pamiętnik w którym humorystycznie na siebie patrzycie. Ale najważniejsze!! nie myśleć o tym, zero myślenia!! robić swoje i tyle!! Łapie atak niech łapie, mnie jak łapie potrafię go w dwie sekundy opanować. Nie skupiam się nad nim tylko nad tym co robię, jak jadę to myślę hmmmm jaka fajna dzisiaj pogoda wręcz zajebista!! jak w sklepie hmmm ale głodny jestem:)) prędzej czy pózniej będzie to coraz mniej występować aż zniknie. Dziś już w nielicznych wypadkach cos mnie chwyci. Ale nie podciągam duszności zimna gorąca pod lęki ludzie opanujcie sie:))) rozumiem atak drżenia z dezorientacją i mocnymi zawrotami głowy i huczeniem w głowie to moge atakiem leku nazwać.

 

i jeszcze coś zacznijcie sobie powtarzać, że jesteście fantastyczni!! Super ekstra fantastisz i humorystycznie z dystansem do siebie:)) zamiast siedziec i skupiać się na walce, żyjcie i cieszcie się tym czym powinniście, a nie żyjecie w oczekiwaniu następnego ataku. Pozdrawiam serdecznie

 

[Dodane po edycji:]

 

i jeszcze coś każdego z nas stać na to żeby rano i wieczorem 15-20 minut poćwiczyć, łykać magnez, kupić wyciąg z miłorzębu japońskiego, kwasy omega 3 i witaminy B DLA ZDROWIA :), nie żeby coś pokonać zwalczyć :) DLA ZDROWIA :) zakochajcie się w sobie ludzie :) tyle WAM powiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emanko w 1000% Cie popieram. Robie tak samo i dzięki temu wyszłam z totalnego załamania nerwowego, tak że mogłam wrócić na uczelnie i całkiem dobrze sobie na niej radzić. ''Olewanie'' objawów to naprawde najlepsza metoda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...piszcie pamiętnik w którym humorystycznie na siebie patrzycie...i jeszcze coś zacznijcie sobie powtarzać, że jesteście fantastyczni!! Super ekstra fantastisz i humorystycznie z dystansem do siebie:))

A to mi akurat seryjnie zaimponowalo :) Popieram w 100%!!

Majstero - To jest NL, a nie deprecha, stad roznica w podejsciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem już takie jazdy, że zastanawiałem się czy to co ludzie do mnie mowią to moje myśli, zdawało mi się ze wszyscy o mnie gadają, zdawało, że każdy na mnie patrzy, zdawało, że coś proboje namowić mnie do samobójstwa, zdawało, że moje myśli to nie moje myśli, że w telewizji do mnie mowili. I wiesz co łaczy to wszystko co tu pisze!! jedno słowo - zdawało! Pewnie ktoś powie schizofrenia ale jak byłem w psychiatryku i widze, że ludzie idą do szpitala tylko po to, że leki ich mulą!! to już przesada!! Jeżeli mówisz, że nie możesz wstać z łóżka to "powiedz sobie zdaje Ci sie że nie możesz wstać z łóżka". Udowadniaj cos sobie cały czas aż zrozumiesz że tylko Ci się zdaje. Powiesz to okłamywanie samego siebie? Może i tak, ale te okłamywanie Ci pomoże, okłamuj siebie, jesteś zamulona mów, że masz pełno energii i dasz rade. Z czasem coś zrozumiesz opanuj także jedną metodę relaksacji - każda nerwica bierze się ze stresu, zresztą tak jak wiekszość chorób. Poczytaj:

 

http://www.nerwica.vegie.pl/omega_3.html

obejrzyj film Sekret i wyciągnij pozytywne wnioski

http://www.kino-online.name/index.php?podstrona=wyswietl&id=938

 

Sądzę, że wiekszość z Was miała podobnie jak ja, żyła w niepokoju kiedy ich lęk dopadnie i tak nakręcacie niepotrzebnie spiralę. Niepokój rodzi stres a stres rodzi lęk. Proste?

 

[Dodane po edycji:]

 

aha PS. Narcyzm też jest zaburzeniem:P także takich zaburzeńców jak Wy jest cała masa:) szkoda, życia Nerwicy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×