Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przeciwieństwa


Majster

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie musi sie z Toba zgadzac lub nie, ta zabawa to nie familiada. Tu chodzi o to, ze patrzysz na czyjes pary slow i mimowolnie wymyslasz wlasne przeciwienstwo jakiegos terminu, kazdy moze przeciez kierowac sie inna logika, szczegolnie na tym forum, prawda? Moja tez jest niezle zakrecona o czym mialem okazje sie przekonac znacznie wczesniej ;)

 

arystokracja - komunisci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster!

 

Wiedzialam,ze ktos tak moze zareagowac. Obydwie w tym samym worku jesli chodzi np. o glosnosc w mediach spowodowana ich bujnym zyciem osobistym i wysokim mniemaniem. Chodzilo mi o wokal w swoim odczuciu-Gorniak wg mnie ma wieksze mozliwosci, wieksza skale glosu, technike. Dorotka brzydko powiedziawszy ma słabszy głos. Obydwie szkolily sie u Zapendowskiej.

No.........ale masz prawo tak myslec!

 

Malgosia Ostrowska-Pavarotti

 

[Dodane po edycji:]

 

łeeeeee...spoznilam sie

 

[Dodane po edycji:]

 

Fryderyk Chopin-Krzesimir Dębski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majster!

 

Wiedzialam,ze ktos tak moze zareagowac. Obydwie w tym samym worku jesli chodzi np. o glosnosc w mediach spowodowana ich bujnym zyciem osobistym i wysokim mniemaniem. Chodzilo mi o wokal w swoim odczuciu-Gorniak wg mnie ma wieksze mozliwosci, wieksza skale glosu, technike. Dorotka brzydko powiedziawszy ma słabszy głos. Obydwie szkolily sie u Zapendowskiej.

No.........ale masz prawo tak myslec!

 

Z tej strony patrzac to prawda, zgadza sie, z jednym wyjatkiem: Doda glosu w ogole nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×