Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zaburzenia osobowości (cz.I)


Słowianka

Rekomendowane odpowiedzi

wypierdalam te sertraline w chuj, mam ogromną somatyzację nawet jak ją biorę.. mam palpitacje, uczucie niepokoju, znowu mi się węzły somatycznie powiększają bo z domu nawet nie wychodzę, zaraz się chyba uduszę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja po 2 mięchach na sertrze dalej się czułam traumatycznie.

ogólnie sertra na początku dała mi największą traumę ze wszystkich leków które w życiu brałam.

 

Bacha, nic nie rób sama, albo zmniejsz se dawkę.

No i jak wrócisz tutaj, to natychmiast do lekarza. Błagam Cię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czy zadziała, bo dzisiejszy dzień jest dobrym, żeby się zniszczyć.

 

Nienawiść zaczęła się kotłować już od popołudnia, dotknęła jakby Boga ( mam nadzieję, że jednak nie ), i wszystkich a szczególnie mnie.

 

Mam nadzieję, że leki w końcu zadziałają i przestanę się bać, bo to mnie już tak męczy, że nie mogę wytrzymać...

 

Basia, nie odstawiaj leków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wujek_Dobra_Rada, Gówno Ci do tego. Odezwał się radzący sobie ze wszystkim. Wszystkowiedzący i najmądrzejszy.

 

Korba, 225mg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, ja z kolei czuję ból, lęk przec ch*j wie czym, ścisk w klatce i nosi mnie okropnie

 

ten dzien jest jakiś megadziwny

 

tylko dzisiaj: rano źle, potem lepiej, po południu najlepiej, a teraz totalny zjazd w dół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma, Wspierałem Cie jak mogłem. Natomiast księżniczka w doopie to miała, odyzwając się z łąską bądź nie. Jeśli tak:

To rozmowa przebiegała -cześć, - cześć, ale chujowo się czuje...Sorry ja się już w to nie bawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×