Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

A dzieki milo sluchac pochwal Jestem naprawde zdziwiona ze jeszcze cos mi wyszlo a najbardziej zdziwiony byl moj syn zerkajac mi przez ramie: "mamo to ty umiesz rysowac?" hehehe Umiem nie umiem kiedys w szkole nauczyciele mowili ze mam talent ale na tym sie skonczylo

 

[Dodane po edycji:]

 

rid pokaz trabke ;)

 

Bo jak nie zostaniesz namalowany bez....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zla, bo nadal nie dostalam koralikow, ale wpadlam na genialny pomysl w akcie desperacji i wybralismy sie do empiku i tam kupilam najpotrzebniejszych kilka rzeczy i teraz mecze sie z tym dziadostwem... myslalam ze to jest łątwiejsze :P

 

 

W Empiku sie nie opłaca! Za 4sztuki bigli dałam tam 8zł, a na allegro za 120 bigli dałam 1zł....

 

Zadzwoń do nich i zapytaj co sie dzieje z paczką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , ze cholernie sie nie opłaca, dlatego zrobilam to w akcie desperacji... bigli nie kupowalam bo wiedzialam ze predzej czy pozniej dostane pczke i wtedy je podoczepiam..... za 20szpilek zaplacilam jedyne 4,99!!!

Pytalam i mowili ze w rowno tydzien temu w piatek wyslali ale nasza poczta tak fajnie dziala wrrr :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiscie, ze sie pochwale :P

Skończyly mi sie zapasy wiec jutro chyba znow bede musiala chlopaka do empiku wysłac tak jak dzis hehe bo mi nie pozwala wychodzic z domu.. tez sie boje troche.. Ale zabawa podoba mi sie coraz bardziej, tylko zrobilam troche bledow przy składaniu zamowienia i nie zamowilam rzeczy, ktore beda mi potrzebne, ale nastepnym razem, bo skad mialam wiedziec co mi bedzie potrzebne tak naprawde heh

Buziaki dziewczyny :* ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×