Skocz do zawartości
Nerwica.com

poszukiwany TALENT !! !! !!


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

wcale nie ladne ;/ dzis chyba zrobie nowe. wyjatkowo mi biale paski wyjsc nie mogly. jak nigdy. a ja jestem nerwus i jak cos nie wychodzi to sie denerwuje i mam ochote juz tego nie konczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja, paski równe (przynajmniej na zdjeciu :D ) ale chyba na mlecznych je robiłaś, co? Te mleczne są do kitu na frencha bo sie odznaczają kieszonki, dobrze jest też kupić taki preparat do zmiękczania kieszonki, wtedy ładnie przylega. I niewiem czy to wina zdjęcia ale zobacz na żywo czy powietrze Ci sie nie zebrało pod tipsem na palcu serdecznym. Jak tak to zerwij szybko bo grzybica może sie wdac. Ale ogólnie nieżle :smile: Polecam Wam kochane paznokciarki te książki, dostałam je niedawno i są zaje***:

 

http://www.kdc.pl/paznokcie-pielegnacja-i-zdobienie_p3622420.html

 

http://www.lideria.pl/Manikiur-i-Pedikiur-Rosie-Watson/sklep/opis?nr=216255

 

A o koralikach mam taką:

 

http://www.inbook.pl/a/produkt/id/222109/ksiazki_100_projektow_bizuterii_z_koralikow_burnham_stephanie.html

 

 

WARTO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie nie robilam na tipsie tylko na naturalnym paznokciu :) ale wlasnie chyba je dzis sfezuje i zrobie na tipsie, przynajmniej linia usmiechu bedzie prosta. bo samemu to sie ciezko robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoje masz takie długie? :shock: To gratuluje! To usiądz dzisiaj i je spiłuj porządnie, a potem żel/lakier na to. Bo na zdjeciu na 'fakerze' wygląda jak by kieszonka tpsa odstawała. Czyli poprostu żle spiłowane leniuchu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy ja mowie ze nie na tipsie zrobilam. zrobilam bialym zelem koncowki ale wyjatkowo zle sie nakladal, wkurzalam sie starsznie i wlasnie faker wyszedl najgorszej (myslalam ze nikt nie zauwazy :oops::P ).

 

swoje paznokcie mam krotkie, nie lubie dlugich bo zle sie z nimi czuje, zazwyczaj maks 2-3 mm, teraz sprawiaja wrazenie dlugich bo bialy pasek jest zrobiony glebiej i dlatego wydaje sie ze sa dluzsze

 

[Dodane po edycji:]

 

http://my.opera.com/elffee/albums/show.dml?id=707946 tu sa moje "dziela". dodam ze moje pierwsze wiec raczej tragiczne. potem mi sie nie chcialo zdjec robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy ja mowie ze nie na tipsie zrobilam. zrobilam bialym zelem koncowki ale wyjatkowo zle sie nakladal, wkurzalam sie starsznie i wlasnie faker wyszedl najgorszej (myslalam ze nikt nie zauwazy :oops::P ).

 

swoje paznokcie mam krotkie, nie lubie dlugich bo zle sie z nimi czuje, zazwyczaj maks 2-3 mm, teraz sprawiaja wrazenie dlugich bo bialy pasek jest zrobiony glebiej i dlatego wydaje sie ze sa dluzsze

 

 

No wiem że nie na tipsie :mrgreen: Tylko napisałam że na zdjęciu wyszło jak by to tipsy były, bo tak wygląda jakby na 'fakerze' kieszonka tipsa odstawała. Ale, jako że to nie są tipsy, to najwidoczniej tego paznokcia gorzej spiłowałaś ;)

Ja frencha jak robię sobie to robię lakierem, a na to żel, łatwiej sie maluje. A jak komuś to żelem ale na formie najczęściej, albo kupuję takie paski zwykłe do frencha, z papieru.

 

[Dodane po edycji:]

 

Ate na stronce naprawdę ładne i staranne! Tym bardziej że jakieś 'pierwsze'. Super!

Najwidoczniej leniuch jesteś i czasem na odpierdziel robisz :mrgreen::P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zaciekawil mnie ten plyn do zmiekczania tipsow, faktycznie niektore sa twarde i niedoleaja idealnie do paznokcia. chociaz ostatnio kupilam fajne miekkie.

 

swiadoma jestem ze moje paznokcie idealne nie sa, ale jestem samoukiem, wszystko co wiem to jest moja obserwacja u kosmetyczek do ktorych chodzilam i internet. ale tez nie udaje ze jestem mistrzem swiata bo nim nie jestem. pocieszam sie jednak ze tragicznie nie jest bo widzialam zdjecia dziewczyn ktore sie chwalily swoimi frenczami i nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac. ich bialy pasek wygladal tak ze ja z zamknietymi oczami bym pewnie prosciejszy zrobila.

 

[Dodane po edycji:]

 

ps. dodam ze wczoraj zrobilam bo mislama dosc duze odrosty, w sumie bardzo ladnie sie trzymaly, nigdzie nie odchodzily, wystarczylo pokryc lakierem bezbarwym i bym z tydzien jeszcze obleciala. ale jak juz sie za nie wzielam to chcialam skonczyc. nie wiem moze juz sily nie mialam, albo cierpliwosci czy sama nie wiem co. dzis jesli bede miala czas to zrobie nowe i wrzuce fote :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że nie jest tragicznie bo jest dobrze! :smile:

Jest taki płyn- przyklejasz tipsa i w miejscu gdzie łączy sie on (ta kieszonka na której jest klej) z paznokciem naturalnym smarujesz tym płynem. Ma on za zadanie zmiękczyć tamte miejsce (ale nie na tyle aby tips odpadł) żeby po nałożeniu żelu nie było widać tipsa. Oczywiście można też spiłować, ale płyn jest wygodniejszy.

Twarde tipsy mają to do siebie, że łatwo sie łamią przy uderzeniu. Ale za to miękkie łatwo sie wyginają i zadzierają jeśli za mało żelu sie da (a lepiej kilka cienkich warstw niż jedną grubą). Ja kupuję takie średniej grubości.

Ja też mistrzem nie jestem, nawet czeladnikiem jeszcze nie, ale w tej książce nr jeden której link dałam ..tam są mistrzynie. Super instrukcje, porady, projekty. Naprawdę polecam tą książkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na tym maxmodels to Ty robisz zdjęcia czy Tobie robią w końcu bo sie pogubiłam :P

 

A w Szczecinie staram sie byc jak najczesciej...Mam sentyment do tego miasta.. uwielbiam je!!! :D Mam tak czesc rodzinki...

A dokładniej to gdzie mieszkasz.. moi dziadkowie na Pomorzanach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razor- mi robią zdjęcia :smile: Ale ja na zdjeciach już dosyć dobrze sie znam bo strasznie dużo ich już w życiu widziałam.

Na Pomorzanach byłam w liceum, na Budziszyńskiej :smile: I tam mój chłopak mieszkał wtedy.

A teraz mam swoje 'M' jeden przystanek za stocznią, na osiedlu Drzetowo, blisko wody. To jest 5minut od Galaxy :smile: To jak tu kiedyś będziesz to daj znac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I codziennie robią Ci te zdjęcia?? ;)

Własnie na Budziszynskiej moi dziadkowie mieszkają :P

Galaxy wiem gdzie jest hehe

Raczej gdy tam bede to nie bede miala dostepu do natu by Cię o tym poinformowac, ale za to przed wyjazdem m oge jak najbardziej.. Planujemy z chlopakiem wyjechac gdzies na troche bo jutro rocznice mamy ale i tak okolo grudnia bedziemy mogli ją uczcic dopiero i ja go namawiam właśnie na Szczecin a on do Łodzi woli... :P

 

[Dodane po edycji:]

 

Słuchajcie, wiecie jak usunąć lakier do paznokci z dżinsów ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razorbladerka_, jest Ok Unikaj jak sie da trakcji elektrycznych Rozprasza Czy uzywasz jakiegos programu do zdjeć? Ja kozystam z programu "Picasa" Prosty w obsludze Mozna w nim wyostrzyć, rozjaśnić zdjecie(nie zawsze mamy dobre swiatlo) bądz przyciać zdjęcie tak by zmienic troszke kadr(np jak nizej baba mi wlazla w kadr). Ale zdjecie nie traci a zyskuje oto przyklad:

1 oryginale zdjęcie

2 wybralam z niego to co ciekawe i podostrzylam Ale to nadal jest moje zdjecie. Wywalilam z niego to co wg mnie niepotrzebne

 

Czasem zdjeciu potrzebny jest makijaz Grunt to nie przesadzić :D

DSCF1019-1.JPG.d33f7076062dfb424a0a6ecc03b4258c.JPG

DSCF1019.JPG.47d000ffdc485aef5e3b392ad85d5bd4.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne to z tym psem, ekspresyjnie wyszedł :smile: Ja jestem zakochana w zdjeciach moich kolegów, a mianowicie:

 

http://www.maxmodels.pl/jacoaf.html

http://www.maxmodels.pl/dxt.html

 

I wielu innych mam, których kocham, ale za dużo ich aby pokazywać :smile:

 

A ja zrobiłam coś dla Ridllica, prosił o akt, to mu naszkicowałam (ołówek na brystolu):

akt7.jpg.fb73dbceb5a56ae3306f7b9cf6f3649a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fobio- gratuluję ! :D Moze spróbuj na allegro wystawić? ;) Albo lepiej na www.ibutik.pl -tam jest za darmo, fajna strona i ja na niej więcej sprzedaję niż na allegro!

 

Fajnie, że akt Ci sie podoba :smile: Wg mnie jest do kitu, bo miałam tylko twardy ołówek a takim to sie nie da cieniować i plamy są. Ale trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rid, a kto pisał - pokaż cycky ? :mrgreen: A potem narzekał że woli akty?

No to pokazuje według życzenia :mrgreen: Fajnie, że Ci sie podoba :smile: A bober jest niechcący, nie wiedziałam co tam namalować tzn fryzurę jaką :lol: Nie lubie bobrów, ale tak chyba lepiej wygląda na obrazku. hehehhe

 

Jak chcesz akt męski to musisz mi jakieś swoje foto przysłać, z natury malować nie mogę bo chłopak w pracy, więc muszę ze zdjecia bo z pamięci to nie bardzo :lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×