Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jestem uzależniony od seksu,hazardu .....


Gość basior

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli o mnie chodzi to nie znoszę myśli o tym, że mój mąż się masturbuje, a konkretnie on to robi patrząc na gołe dupy w necie. Nie wiem ale jakoś nie podoba mi się to, patrzy na inne a to znaczy że inne go podniecają... :roll: I robiłam mu wyrzuty na ten temat, obecnie podobno robi to rzadko... ;)

A Tobie Magda by nie przeszkadzało, gdybyTwój facet tak robił?

 

Mój facet nie musi sie masturbować przy gołych dupach w necie bo jak ma ochotę coś pooglądać przy tym jak to robi to ja mu pokazuje :smile:

A tak poza tym to sama czasem go prosze żeby to zrobił przy mnie, to podniecające.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

basior musisz tego bardzo mocno chcieć, aby nie masturbować się tyle :) A jeśli o mnie chodzi dziś rano zmasturbowałem się raz i nie czułem jakichś specjalnych wyrzutów sumienia, czyli chyba wszystko jest okej, przecież raz na pare dni to nie grzech :) obym nie wrócił do tego codziennego niegdyś nałogu... Basior do góry głowa musisz być twardy a nie "mietki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli o mnie chodzi to nie znoszę myśli o tym, że mój mąż się masturbuje, a konkretnie on to robi patrząc na gołe dupy w necie. Nie wiem ale jakoś nie podoba mi się to, patrzy na inne a to znaczy że inne go podniecają... :roll: I robiłam mu wyrzuty na ten temat, obecnie podobno robi to rzadko... ;)

A Tobie Magda by nie przeszkadzało, gdybyTwój facet tak robił?

 

Mój facet nie musi sie masturbować przy gołych dupach w necie bo jak ma ochotę coś pooglądać przy tym jak to robi to ja mu pokazuje :smile:

A tak poza tym to sama czasem go prosze żeby to zrobił przy mnie, to podniecające.

 

 

zaciekawiłas mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×