Skocz do zawartości
Nerwica.com

JAK WYLECZYĆ SIE Z NERWICY NATRECTW ....DZIWNE ALE PRAWDZIWE


szyszekchory

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...Od kilku lat chorowałem na nerwice natręctw ze względu na to że przez całe życie walczyłem o korupcje która jest w naszym kraju które ludzie nie widzą co sie dzieje ....

Sprawiedliwosc było największym moim nastręctwe i zawsze będzie :-) Jakiś czas temu zaczełem skupiać sie na wyjeżdzie za granice do Norwegi... duzo słyszałem o tym kraju że są dziwne historie że człowiek tam zdrowie z różnych chorób...otóż to ....pojechał do Norwegi pracować... brałem zawsze 3 tabletki...dziwna sytuacja sprawiła że przestałem brać wogóle tabletki czując sie dobrze...ten kraj to sprawił... chociaz wydaje sie to nie możliwe dużo faktów mówi że morski klimat leczy rózne choroby...gdy pierwszy raz usłyszałem rózne plotki o tym że znajoma starająć sie o dziecko przez 4 lata nie zaszła w ciązy w polsce wyjeżdzająć do norwegi zaszła po miesiącu... slyszy sie dużo że choroba ASTMA pada....także choroby psychiczne...chociaz to wydaje sie nie do zrozumienia ...nie pisze tu by bredzic lecz pomagać ludzią którzy wpadli w tą chorobe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×