Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wyobraznia...


mateuszzzz90

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry proszę moderatorów o nie usuwanie tematu...

Wcześniej strach przed maturą itp a teraz chyba najgorszy z objawów którego sam nie potrofie wyjaśnić otóż

moj wielki strach skupia sie chyba na mojej wyobrazni otóz ciagle sobie wyobrażam obrazy w głowie i boje sie ze zaraz je zobacze itp to chyba nie jest cos normalnego w nerweicy poprostu wobrazam sobie cos jak ide np.ze jestem w szpitalu psychiatrycznym,albo mojego ojca ktory stoi na balonie lecz tak naprawde go nie ma moze to sa omamy chociaż tak naprawde to sa tylko obrazy w mojej glowie ...a co jesli wpadne w paranoje ja juz nie wiem jestem załamany co mi jest czy to normalne w wyobrazni prosze o pomoc ;/

moze ktos mi wyjasni jak wyobraznia działa u niego moze u mnie jest wszystko dobrze tylko nerwica tak mna kieruje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze to rozumiem, ale wydaje mi się, że czasami też mam podobne stany, np. kiedy jestem sama w domu to mi się czasem coś umyśli, że w domu jest ktoś lub coś i oczyma wyobraźni ukaże mi się taki widok na chwilę no i wtedy ogarnia mnie lęk.

 

Mam na to radę :smile: . Nie przejmuj się tak bardzo tym, że coś takiego Ci się zdarza tylko w momencie kiedy się zdarzy odwracaj od tego myśli, ja już mam to od dziecka, może wszyscy to mają, nie wiem, ale ja sobie właśnie tak z tym radzę, że się staram odwrócić od tego moją uwagę. No i drugą rzeczą jest to, że nie myślę o tym, że coś takiego mam i się tym nie przejmuję, wtedy zdarza mi się to tylko czasem. Grunt to sobie nie wkręcać :D

 

Druga strona medalu jest taka, że dzięki temu potrafię siebie oszukać czasem, kiedy się boję, ale powiedzmy, że nie mam takich "wizji", to sama sobie wyobrażam, że np. w domu jest ktoś dobry, przy kim czuję się bezpiecznie, stary- działa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany koguta skąd ja to znam...ja też non stop mam w oczach jakieś obrazy, które z reguły mówią o jakimś moim wypadku itp., ale to raczej od lęku przed tym, że coś mi się stanie...Jednak jest to cholernie wkurzające, normalnie obłęd...czasami już mi się wydaje, że zbzikuję od tego, ale skoro mam tego świadomość to chyba mi to nie grozi. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.. chłopcze masz już 19 lat! Nigdy nie waliłes konia tzn nie cykałeś pamięciówki? Co wtedy myślisz? Wyobrażasz sobie koleżanke z szkolenej ławki siedzącą przed Tobą i uzmysławiasz ją sobie w czerwonej bieliźnie albo nawet bez :D I czy przed Twoimi oczyma nie staje kolezanka Ania z zajebistym biustem mówiąca chodź do mnie? I w głowie migają Ci obrazki jak posuwasz najlepszą laskę z klasy mimo, że ! No przecież to jest zwyczajny objaw normalnego człowieka - jak sobie coś wyobrażasz bardzo intensywnie to ten obraz prawie - w przenośni "staje" Ci przed oczyma! Sorry za erotyczny podtekst posta, ale to chyba najlepszy przykład by kolezkę uspokoić, bo przecież każdy z nas tak ma :D Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe koleżko puki co nie wale konia ,bo pewna kobieta w tym momencie mnie zaspokaja jezeli juz uzywasz takich zwrotow ...a co przykładu jaki podałeś hehe nic dodac nic ując

 

[Dodane po edycji:]

 

I to chyba jasne że ja to rozumiem ale nerwica doprowadza do takiego stanu w ktorym mozemy sobie wmowic doslownie wszystko -i tak oto powstaje bledne kolo z ktorego trudno sie wydostac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×