Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam coś napisać merytorycznego, ale już mi się odechciało. Rzygać mi się chce jak to wszystko czytam :(

 

BladeM, zgadzam się z tobą że w Polsce niezależne myślenie nie jest zbyt popularne. Na forum tak samo. Ja mówiłam tu o alternatywnych sposobach leczenia nerwicy, miałam wrażenie że stałam się wtedy "niewygodna" na forum, bo mówiłam co innego niż oficjalnie przyjęte - że nerwicę trzeba leczyć lekami. Uważam (choć leków nigdy nie brałam) że leki są leczeniem objawowym a nie przyczynowym. O tym wg mnie się za mało mówi, i psychiatrzy, i na forum. Nerwica jest chorobą emocji, i leczyć należy przede wszystkim emocje...

 

Chciałam napisać kilka słów do administratora oraz moderatorów, ale po prostu nie mogę, patrząc co tu się dzieje. Miało być o tym że to super że takie forum powstało i że komuś się chce je robić, jak bardzo jest potrzebne to widać. Wiem że nie jesteście żadną organizacją ani psychologami, tylko prywatnymi ludźmi, więc trudno oczekiwać że forum będzie w pełni profesjonalne. O ile o depresji mówi się więcej, o tyle nerwica(zaburzenia lękowe) w Polsce jest tematem mało opracowanym przez NFZ. Depresja ma choćby różne infolinie, stowarzyszenia, informacje dla pacjentów, a my nie. Widzę w tym forum wielki potencjał.

 

Trzeba by się tylko zastanowić, CZEMU TO FORUM TAK NAPRAWDĘ SŁUŻY. Pomocy potrzebującym? Właśnie brakuje mi takiego poczucia, a uważam że to powinno być pierwszoplanowe. Jakieś prywatne przepychanki, kto ma rację a kto nie ma, kto jest fajny a kto niefajny, opowiadanie o tym kto co zjadł na obiad, nie mam nic przeciwko ale przede wszystkim powinno ono być ukierunkowane na pomoc chorym, a uważam że ci chorzy otrzymują informację bardzo przypadkową od przypadkowych użytkowników kto im co odpowie.

Jako przykład niefunkcjonalności powiem że żadna z osób z Warszawy które przez forum poznałam nie znalazła poprzez forum informacji A. o dobrym psychiatrze B. o dobrym terapeucie. To są PODSTAWOWE SPRAWY a one kuleją. Bez tego forum przekształca się w krąg wzajemnej adoracji i przesyłania sobie nawzajem buziaczków (tudzież kopniaków).

 

]biorąc pod uwagę statystyki wejść na forum - bardzo dużo odwiedzin forum ma związek z pozycjonowaniem konkretnych nazw leków. Zmniejszenie ilości tematów łącząc je w grupach wpłynie negatywnie na przepływ użytkowników na co nie powinniśmy sobie pozwalać.

To cytat z innego wątku. Zaczynam myśleć że na tym forum pierwszorzędną sprawą nie jest pomoc chorym, ale zwiększenie statystyk (po co? dla pieniędzy?). Niech tak i będzie, ale w takim razie niech to zostanie jasno powiedziane komu na czym zależy i dlaczego.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]biorąc pod uwagę statystyki wejść na forum - bardzo dużo odwiedzin forum ma związek z pozycjonowaniem konkretnych nazw leków. Zmniejszenie ilości tematów łącząc je w grupach wpłynie negatywnie na przepływ użytkowników na co nie powinniśmy sobie pozwalać.

To cytat z innego wątku. Zaczynam myśleć że na tym forum pierwszorzędną sprawą nie jest pomoc chorym, ale zwiększenie statystyk (po co? dla pieniędzy?). Niech tak i będzie, ale w takim razie niech to zostanie jasno powiedziane komu na czym zależy i dlaczego.

To już chyba zostało wyjaśnione...forum (a nie administrator) MUSI się z czegoś utrzymywać a to ma bezpośredni związek ze statystykami, za darmo to się nawet ksiądz nie modli. Forum jest takie jacy są jego użytkownicy, jakby na to nie patrzeć nie da się całej winy za obecny stan rzeczy zrzucić na barki kilku osób funkcyjnych... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jest takie jacy są jego użytkownicy

Użytkownicy (do ktorych się zaliczam) są chorzy na głowę. Forum nie powinno być z założenia chore, ale prowadzić do wyzdrowienia. A nie do polepszania statystyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, przykro mi ,że odnosisz takie wrażenie ale poznaj i zainteresuj się jaka jest miesięczna opłata jaka Tomek ponosi żeby to "złe "forum działało i żeby niektóre osoby i tak szukaly tylko negatywów tutaj a po kliknieciu magicznego x zapominały do kolejnej wizyty w której coś wymyśla żeby sie przypi..do.lic bo niestety jestem z boku tej dyskusji i bacznie spogladam i widze zachownie a może tak kurw... dobre jakieś słowo w końcu bo narazie to grupa malkontentów dominuje ,owszem są niedociągnięcia i różne problemy którym jesteśmy winni takie życie znajdz mi idealną osobe a sam zamienie sie i bede glosował za tym zeby byla osobą funkcyjną . Teraz Do Was krzykacze serdecznie mi przykro ,że nie udalo wam się odnaleść na tym forum ale znajdziecie inne lepsze oczywiście do czasu az zaatakuje Was kolejny psychodramat o nazwie " co jest życiem a co wirtualnym życiem " oraz "to ja będę kraeował rzeczwistość w ktorej się znajduje " owszem wokół sibie tak ale nie zapominaj że jak i w zyciu realnym tak i w życiu forum ona jest już dawno wykreowana przez tysiące ludzi ktorzy Cie otaczają więc albo znosisz ból istnienia w takiej społeczności albo wszystko Cie uwiera i tylko narzekasz .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blade M-nie masz honoru i kultury osobistej czy jak??spalilabym siè ze wstydu na Twoim miejscu, :roll: wiem,ze na pewno przeczytasz tego posta...

co z tymi nowymi emotkami??pojawià siè w najblizszym czasie?? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko wspomnę że pani BladeM uporczywie próbuje wracać, omijać bany, podszywać się... Nieładnie.

Jak dla mnie twoje/wasze podejście tylko potwierdza to co BladeM mówiła o braku wolności słowa :(

W tym momencie kopiecie leżącego (którego sami przewróciliście) i robienie tego na widoku publicznym dla mnie jest żenadą na najniższym poziomie.

 

[Dodane po edycji:]

 

Nie wiem po ile macie lat drogie dzieci ale przypominają mi się czasy szkolne, kiedy na przerwie panowało prawo pięści - kto silniejszy ten lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, myśle ,ze przesadzasz i jesteś bardzo nieobiektywna. :roll: wszyscy dookoła są ble a tylko Ty jesteś cacy. Stałam z boku i się nie wtrącałam ,ale zaczynasz działać mi na nerwa.

Na forum nie ma braku wolności słowa - jest regulkamin ,którego większość przestrzega nie tylko "w swojej głowie". BladeM powiedziała,ze tu nie wróci więc po co próbuje się dostać za wszelką cenę? Mało szumu narobiła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polakita, ale drogie dzieci postepują według zasad nakreslonych a droga dorosła blade m zachwuje sie jak ninormalny człowiek , tworzy kolejny własny avatar i wypisuje kłamstwa spojrz Pola to sie tak dziecinne zrobiło i śmieszne z jej strony a Ty zawziecie bronisz ok Twoje zdanie szanuje je . BLADE M dorośnij skoro masz zablokowany dostęp uszanuj to i nie tworz 10 kont bo w Twoim wieku juz nie pasuje taka dziecinada .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko nieśmiało przypomnę (sobie też), że temat naszego drogiego gościa zza zachodniej granicy został już dawno zakończony.

Przecież nie przez ciebie, bo ty ciągniesz ten temat.

fobia, Riddlic - jakąś swoją rację macie. Natomiast co do szumu, to akurat nie robi go BladeM ale wszyscy pozostali, wszyscy którzy się w tym wątku wypowiadają, przecież ona jest wykluczona nie może nawet wydać głosu. Najlepiej udać że nic się nie stało i w ogóle nie rozmawiać, wszyscy szczęśliwi i zadowoleni wrócimy do swoich domów.

 

Jestem zniesmaczona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polakita- mogłabyś konkretnie napisać w czym widzisz problem? Bo tak piszesz ogólnikowo ale np ja chciałabym się dowiedzieć co punkt po punkcie jest wg Ciebie nie tak i co wypadało by zmienić- i jak zmienić.

 

[Dodane po edycji:]

 

A poza tym nie wiem skąd w Tobie ta agresja, nie poznaję Cię ostatnio. Na mnie BladeM też miała taki wpływ- zrobiłam się agresywna w czasie kiedy z nią pisałam, widzę że i Ciebie zbuntowała :?

 

aaa p.s. Patrząc na Twój podpis- wiem, że BladeM twierdzi że jest w 100% zdrowa, ale niestety muszę Cię zmartwić- nie jest tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

honoru i kultury osobistej nie ma za grosz Magdalena która wykopała koleżankę oraz jeszcze ją kopie gdy tamta nie może nawet odpowiedzieć. Przy wtórze niektórych osób. Jak dla mnie jest to żenada. Zachowanie moderatorów również.

 

Brzydzi mnie to wrzystko co tu się teraz dzieje :( interesy partykularne itd. szkoda że nikt się tak nie emocjonuje kiedy trzeba pomóc komuś kto tej pomocy potrzebuje :(

 

Temat: Pytanie do Admina

 

wovacuum napisał(a):

Blade M-nie masz honoru i kultury osobistej czy jak??spalilabym siè ze wstydu na Twoim miejscu, :roll: wiem,ze na pewno przeczytasz tego posta...

co z tymi nowymi emotkami??pojawià siè w najblizszym czasie?? :D

 

_________________

BladeM, wierzę tak jak i ty że nerwica jest w 100% uleczalna, szkoda że twój temat został zamknięty, a ty wyrzucona. Nie chcę być na forum na którym to jest poddawane w wątpliwość.

 

[Dodane po edycji:]

 

o udalo mi siè przeslac :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polakito- nie dostałam od Ciebie żadnego maila ani priva :? Więc chyba komuś innemu wysłałaś to co do mnie miało iść.

 

I powtarzam- nie ja wykopałam BladeM. Nie ja zasłużyłam sobie na jej ostrzeżenia i na bana, i nawet nie ja jej te ostrzeżenia dałam. Więc? Gdzie tu moja wina? Że to mnie obrażała a nie Czesia albo Jadzię? Nie jestem odpowiedzialna za maniakalne zachowania innych ludzi.

 

Nie poznaję Cię naprawdę... W ciągu dwóch dni zmieniłaś się w całkiem inną osobę. Byłaś sympatyczna, otwarta a teraz...? Agresywna... Co się dzieje z Tobą ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×