Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHLOROPROTYKSEN (Chlorprothixen Hasco/Zentiva)


Gość

Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

79 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chlorprotiksen pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      55
    • Nie
      19
    • Zaszkodził
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Chlorprotiksen powinien w jakiś sposób ułatwić zaśnięcie. U mnie efekt zamulenia minął po pewnym czasie, dlatego myślę, że musisz jeszcze trochę zaczekać aż lek się rozkręci. Nie radzę wtedy siadać za kółkiem. Nic z tych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przepisano mi 3x15 , jestem po drugiej tabletce i zaczyna mi sie robić sucho w ustach. Troche tez mnie zmula do spania ale nie wiem czy to dzialanie leku czy efekt wyczerpujacego dnia.

 

-- 16 lut 2012, 15:20 --

 

Zmulenie trwało 3 dni. Dzisiaj jest 18 dzień jak biorę CHLOROPROTHIXEN, o lękach zapomniałem, uregulował mi się zegar biologiczny, chodzę spać o 23 wstaję o 5:30-6:00, w ciągu dnia nie mam uczucie senności, jedyne co pozostało to suchość w ustach ale tragedii nie ma :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odstawilem chlorprotixen i hydroxyzinum i mam problem

witam nie wiem czy to ma cos wspolnego z odstawieniem powyzszych lekow ale nie mam apetytu a jak juz cos zjem to jest mi nie dobrze i chce mi sie wymiotowac, musialem odstawic bo za miesiac musze ponowic badanie ck bo wyszlo mi za wysokie a moze byc spowodowane tymi lekami

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu mam bulimię.Więc kwestia przytycia czy nieprzytycia jest dla mnie ważna...

Btw. Dzisiaj po ataku senności zrobiło mi się strasznie słabo. Dziwie się, że nie zemdlałam. Następnie zesztywniał mi kark, coś okropnego. Tak zareagował mój organizm przy ataku lęku i zażywaniu chloroprotixenu...

 

-- 09 mar 2012, 16:50 --

 

Dzisiaj było jeszcze gorzej, bo już nawet zwykłe wychodzenie z domu sprawia mi trudnośc. Nie wiem już czy tak mam po chloroprotixenie, czy po fluoksetynie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam fobie społeczna i nerwice lękową - myślałem na seroxatem a lekarz przepisał mi Chlorprothixen 2 razy dziennie pół tabletki czyli 7,5mg no i teraz jestem w kropce bo czytam ten temat i opinie niezbyt mi się podobają - ja śpię dobrze więc nie widzi mi się żeby teraz spać po 12h i chodzić cały dzień otumaniony i pewnie dalej z lękami ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

clone - > a lek pomógł Ci na lęki i fobię (jeśli ją miałeś) ?

wziąłem wczoraj wieczorem pół tabletki i sen rzeczywiście mocniejszy i sny też śmieszne ;) teraz wziąłem kolejne pół tabletki no i zobaczymy co dalej - cudów przy takich dawkach nie będzie pewnie... pewnie lekarz jutro zaleci mi większe dawki jeśli przy 7,5mg przymulenia nie będę miał ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja czuje poprawę od pierwszej połówki tabletki - lęki się zmniejszyły - nawet po mieście się przeszedłem i co prawda zawroty głowy były ale znacznie mniejsze i myślę że jak przejdę na całą tabletkę rano i pół przed spaniem to będzie już całkiem dobrze ale to po wizycie u lekarza ewentualnie zwiększę dawkę - także jestem zaskoczony - lek działa na mnie jak benzo :)

 

-- So cze 30, 2012 7:09 pm --

 

jednak nie zdają egzaminu te tabletki - zwiększyłem sobie dawkę do 1 w dzień i połowy w nocy i jak upały się zaczęły to dalej źle się czuję ... zostanę przy połowie tabletki i może w poniedziałek uda mi się dostać do lekarza bo akurat sobie wziął wolne od poprzedniego tygodnia ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś wyczytałam gdzieś ze chlorprot.nasila działanie neurolepytykow-ketrelu czy to prawda? i post powyżej chyba też o tym mówi?

biore chlorp. 2-2-2 i kwetaplex i jestem nieprzytomna na maska. jednak ludzie biorą leki, chodzą do pracy, funkcjonują.. a ja ziewam, płacze, oczy bolą.. pokładam się... nie potrafię zyc :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×