Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Mirabeleee, Mrrr : )

BłękitnaAbstrakcja, Nie bądź podła dla koleżanki, na pewno jej się przyśni coś miłego : )

 

 

Ja wam powiem jedno - zniknie socjalizm, znikną problemy.

W sumie na sygnaturkę by pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anielica, jak bedą robale to trzeba królewicza odrobaczyc profenderem

 

a ty sobie myslisz ze ja przed snem wizualizuję koszmary?

tez królewicza....ale niestety jestem malo skuteczna...

jak we wszystkim....czemu mnie to nie dziwi.... eh

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

 

Chociaż nie taki dobry. Po raz pierwszy od wielu lat znów mam[miałem, nadal chyba trwa] potężny atak paniki. Co jest jego przyczyną? Sytuacja rodzinna.

 

BłękitnaAbstrakcja

 

Z jakże miłą chęcią wysłałbym ich teraz w kosmos. To ja tyle czasu od tego odpocząłem a tu...No cóż, trzeba będzie znów to pokonać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BłękitnaAbstrakcja, ja też, pierogi z mięsem to też tylko w towarzystwie barszczyku. Ale lubię z kapustą i z grzybami, z twarogiem i rodzynkami... Ruskie wydają mi się strasznie nijakie... Może po prostu trafiałam na jakieś średnie.

 

Angelo24, witaj. Chcesz nam napisać co się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BłękitnaAbstrakcja, ja też, pierogi z mięsem to też tylko w towarzystwie barszczyku. Ale lubię z kapustą i z grzybami, z twarogiem i rodzynkami... Ruskie wydają mi się strasznie nijakie... Może po prostu trafiałam na jakieś średnie.

 

Angelo24, witaj. Chcesz nam napisać co się stało?

 

W zasadzie proszę bardzo: Moja rodzinka jest iście piekielna, kłótnie każdego dnia to codzienność. Dzisiaj jednak przeszło to wszystko wszelkie granice. Nie będę wbijać w szczegóły ale muszę przyznać że efektem tego był pełen 14 objawowy atak paniki, który na szczęści ustąpił, jednak pozostawił smak w ustach, dość nieprzyjemny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×