Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

a mnie boli głowa i wpadam w panikę ;( z tego powodu. tak jakby żyła mnie tam bolała :( może to dziwn, ale boję się wylewu... moja babcia miała kiedyś - teraz nie mówi i ledwo chodzi

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiola173, Taa Wiola już pędzę, żeby mi przepisał jakieś leki "Kastrujące" które powinno się dawać pedofilom, mam na myśli Franka, albo schudnę po tym już całkiem. Po tygodniu zażywania już psy by się pod oknami na kości zbierały.

 

-- 20 lip 2011, 00:21 --

 

dune, Wiem że nie mam, ale jakiś czas temu miałem taki napad hipochondrii przy nawrocie

 

-- 20 lip 2011, 00:22 --

 

Eve, Białaczkę też miałem niedawno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, chodzi mi o to ze hipochondria to polega na tym ze sie swięcie wiezry ze sie cos tam ma, a jak juz zracjonalizujesz i wiesz ze nie masz...no to chyba koniec wkręcania...nie wiem...tez czasami mam....SM to regularnie...i ślępnę tez w koszmarach :( i nikt mi nie da gwarancji ze to sie nie stanie...więc wkręcam sie dalej... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, nie no...zrobilam, na dzień dzisiejszy nie mam...ale przeciez mogę miec zA poł roku...to moja obsesja...a SM jest trudniej wykluczyc jednoznacznie niz cukrzyce czy problemy z krazeniem ... :( niestety

a nie moge co poł roku robic bo zgłupieje a oni ze mną :(

 

-- 20 lip 2011, 00:32 --

 

:P
dune' date=' Zrób wszystkie badania i voila po problemie, ja tak zawsze robię ;)[/quote']

A później się dziwią, że do specjalisty 6 miesięcy trzeba czekać...

 

ale do specjalisty kieruje LPK - jak nie uzna za stosowne to nie skieruje...wiec wcale nie tak łatwo...

ale leje....ooooo bojam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale do specjalisty kieruje LPK - jak nie uzna za stosowne to nie skieruje...wiec wcale nie tak łatwo...

ale leje....ooooo bojam....

Szukanie dziury w całym. Chodzi o zasadę. Miro uniemozliwia korzystanie z dobrodziejstw publicznej służby zdrowia schorownaym staruszkom. :P:mrgreen:

Już przestało. Chwilowa ulewa. Burza - coś pięknego. Zawsze przypomina mi sie "Król Olch".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×