Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

i juz nic nie jest jak kiedy :(

Kiedyś. Kiedyś kiedy wszyscy byliśmy zdrowi. Było pięknie.

Guzik prawda. Naturalna dla człowieka skłonność do idealizacji czasów minionych. Jasne, było lepiej, nie pieprzyliśmy się ze swoją chorobą. Ale problemy też były, problemy o których dziś nie pamiętamy. Bo pamięć o nich przykryła dzisiejsza choroba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli nic konstruktywnego na krytykę pani minister się nie składa. Ok.

Funkcjonowanie służby zdrowia w tym kraju jest jedną, wielką i konstruktywną krytyką pani minister. :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś. Kiedyś kiedy wszyscy byliśmy zdrowi. Było pięknie.

Guzik prawda. Naturalna dla człowieka skłonność do idealizacji czasów minionych. Jasne, było lepiej, nie pieprzyliśmy się ze swoją chorobą. Ale problemy też były, problemy o których dziś nie pamiętamy. Bo pamięć o nich przykryła dzisiejsza choroba.

 

Też mam czasem odczucia, że kiedyś było lepiej, bo nie ciągałam się z syfilisem psychicznym. Ale próbuję przypomnieć sobie, co było lepiej. I stwierdzam, że nic. Przeszłam piekło i pamiętam je dobrze. Nie chciałabym do tego wracać. Chciałabym jedynie odzyskać siłę, którą kiedyś miałam. Niestety siła spaliła się w ogniu problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli nic konstruktywnego na krytykę pani minister się nie składa. Ok.

Funkcjonowanie służby zdrowia w tym kraju jest jedną, wielką i konstruktywną krytyką pani minister. :evil:

 

Funkcjonowanie służby zdrowia w tym kraju to zaniedbanie z przed kilkudziesięciu lat, na długo przed tym, nim pani minister dostała swój stołek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli nic konstruktywnego na krytykę pani minister się nie składa. Ok.

Funkcjonowanie służby zdrowia w tym kraju jest jedną, wielką i konstruktywną krytyką pani minister. :evil:

 

Funkcjonowanie służby zdrowia w tym kraju to zaniedbanie z przed kilkudziesięciu lat, na długo przed tym, nim pani minister dostała swój stołek.

 

Było tak trzeba mówić 4 lata temu w kampanii wyborczej. Zamiast "uzdrowimy służbę zdrowia, pielęgniarki i lekarze będą dobrze zarabiać etc."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś. Kiedyś kiedy wszyscy byliśmy zdrowi. Było pięknie.

Guzik prawda. Naturalna dla człowieka skłonność do idealizacji czasów minionych. Jasne, było lepiej, nie pieprzyliśmy się ze swoją chorobą. Ale problemy też były, problemy o których dziś nie pamiętamy. Bo pamięć o nich przykryła dzisiejsza choroba.

 

Też mam czasem odczucia, że kiedyś było lepiej, bo nie ciągałam się z syfilisem psychicznym. Ale próbuję przypomnieć sobie, co było lepiej. I stwierdzam, że nic. Przeszłam piekło i pamiętam je dobrze. Nie chciałabym do tego wracać. Chciałabym jedynie odzyskać siłę, którą kiedyś miałam. Niestety siła spaliła się w ogniu problemów...

 

 

Nie wiem...moze i macie rację...moze idealizuje .... ale mi teraz jest gorzej, czuje ogrom odpowiedzialności...ktora mnie gniecie jak stado sloni...ale moze faktycznie...to tak jak moja mama wychwalała socjalizm bo jezdziła z tata na wczasy i byli mlodzi...nie wiem...

Syfilis ... na syfilis pomaga penicylina....prosto i skutecznie....a tu...nieustanny ogień problemów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było tak trzeba mówić 4 lata temu w kampanii wyborczej. Zamiast "uzdrowimy służbę zdrowia, pielęgniarki i lekarze będą dobrze zarabiać etc."

 

Lekarze zarabiają dobrze. Za to pielęgniarki mało i też mnie to bulwersuje. Natomiast kampania wyborcza to wielkie kłamstwo. Wiadomo nie od dzisiaj. Można byłoby oczywiście postawić na szczerość. Ale wtedy nie ma szans na wygraną, bo ludzie nie rozumieją, że reformy to nie zupka ekspresowa. Na zmiany potrzeba lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×