Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, a bo tak to już jest, że jak jeden zajdzie za skórę, to się przeklina cały męski gatunek :mrgreen: Nie powinnam, ale czasem ciężko się powstrzymać.

 

 

hasacz, pewny siebie facet jest chamem? Hej, kolego, kto Ci takich bzdur naopowiadał? :D Nie lubię gdy facet przeklina, więc żaden mi ideał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo nie od dziś , że kobiety lubią takich mężczyzn :D to mit , że lubią takich co powiedzą " kochanie zabieram cię na romantyczną kolacje " oczywiście nie generalizując , ale wolą tych pewnych siebie chamów gdzie kobieta musi ich pytać " kochanie pójdziemy gdzieś w końcu " a on odpowiada " mam mecz ... a poza tym gary czyste ? " :D

 

-- 28 paź 2012, 00:39 --

 

Mara_, Nie ma w tym nic dziwnego , w końcu wszyscy faceci są tacy sami , a przynajmniej działają bardzo podobnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej dawno mnie nie było ;) co u Was?

u mnie gorąco, spadło trochę śniegu a w domu już istne szaleństwo, palą jak na Syberii... Aż mnie głowa od tego ciepła boli :/

 

A co do facetów, to poznałam takiego "romantyka", ale byłam też z takim "będę brał cię w aucie" :P i zdecydowanie wolę tego pierwszego. Wbrew pozorom ten pierwszy wpuścił mnie w niezłe maliny, a drugi nadal ma jakieś nadzieje, mimo że rozstaliśmy się z półtora roku temu ;) więc pozory mylą :)

A jeśli chodzi ogółem o facetów to osobiście preferuję przyjaźń z mężczyznami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życie nauczyło , że tak jest ;) lepiej się spóżniać na randki , nie dawać kwiatów , tylko raz na jakiś czas zabrać do kina , a jak się coś nie podoba , to dowidzenia i następna :D żeby nie było lepiej się nie trzymać twardo tych zasad przy wszystkich kobietach , trzeba na początku znajomość rozgryżć z kim się ma do czynienia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie dawanie w kosc masz na mysli?

Zenooooon złapałam gume w samochodzie!!!

Skarbie,dobrze wiesz ze brzydze sie tych wielkich pojazdów, nieumiem wymienic kola ale moge ci kupic kwiaty!

Chodzi ci o takiego typu nieporadnosc?(troche przekoloryzowałem :mrgreen: )

 

-- 28 paź 2012, 01:30 --

 

No ale bez przesady, ja akurat umiem te 2 rzeczy pogodzic, tzn staram sie dla potencjalnej partnerki stanowic oparcie, ale widocznie wy oczekujecie jeszcze czegos innego. Albo mam brzydki ryj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hasacz, nie o ryj tu idzie, to dosyć płytkie... Może problem jest w tym, że właśnie na takie laski trafiasz. Ale to takie może, może, nie znam Cię, więc ciężko coś zasugerować.

 

Miałam na myśli to, że taki romantyk, niemalże ideał, nie zawsze jest tym ideałem tak do końca, nikt nie jest idealny. Nie twierdzę, że jak romantyk, to od razu pierdoła :mrgreen: Takie pieprzenie, że jak romantyk, to mnie nie zrani, będzie jak w bajce, książę wyśniony, bla bla, gówno prawda :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×