Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Czy te SSRI muszą tak bezsennie działać? :roll: Leżałam sobie i patrzyłam, jak mi się szafa giba w przód i w tył, albo sufit ściąga w moją stronę, potem mi się znudziło...mini halucyny nocne górą...Spaaaaaaaaaaać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie mów o mdłościach...W połączeniu z emetofobią to jest katastrofa... Jedynym powodem, dla którego jeszcze nie umarłam z paniki było to, że producenci na ulotce umieścili same nudności, ale nie wymioty, więc to mnie jakoś tam uspokaja, bo do codziennych psychosomatycznych i tak przywykłam. Mam nadzieję, że to otępienie minie i w ogóle miną i Cital okaże się trochę skuteczniejszy niż Sertagen świętej pamięci... Dopiero dwa dni a ja już się czuję z polotem wykastrowanego zwierza, który wpadł pod koła ciężarówki :lol:

 

Ale tych halucyn od czasu do czasu bardzo nie lubię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie czytasz ulotki :D z doświadczenia wiem , że lepiej gdy człowiek przy zaburzeniach lękowych nie jest świadomy tych wszystkich skutków ubocznych , bo niektóre może sam u siebie wywołać :D a objawy podobno powinny ustąpić po około 2 tygodniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym wypadku dobrze, bo że większość SSRI wywołuje nudności/wymioty to i tak byłam świadoma... No, no, oby. Doobra, idę się położyć, przynajmniej kark mnie nie będzie bolał...dobrze, że na 10 do szkoły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niepotrzebnie czytasz ulotki :D z doświadczenia wiem , że lepiej gdy człowiek przy zaburzeniach lękowych nie jest świadomy tych wszystkich skutków ubocznych , bo niektóre może sam u siebie wywołać :D a objawy podobno powinny ustąpić po około 2 tygodniach ;)

Swieta racja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moge liczyc na kogos z was? Musze wstac o 3do pracy a budzik nie zdola mnie obudzic

To może kawa powinna pomóc , a jutro weekend , więc będziesz mogła pospać trochę dłużej i nadrobić zaległości związane ze snem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×